Home Totolotek opinie

Totolotek opinie

Totolotek – opinie i opis bukmachera

totolotek logo

Do grona najbardziej doświadczonych firm prowadzących działalność w polskiej branży bukmacherskiej, zalicza się między innymi Totolotek. Wieloletnie doświadczenie tego bukmachera sprawia, że jest on w stanie precyzyjnie zadbać o kluczowe czynniki wpływające na ogólne opinie i oceny klientów korzystających z usług tej firmy. Chodzi tutaj o różnego rodzaju bonusy i promocje, dostępne formy płatności, obsługę klienta czy też dostępność usług on-line.

Promocje oferowane przez Totolotek

Z pewnością opinie o firmie Totolotek mogłyby być lepsze, gdyby firma ta przygotowała jakieś pakiety promocyjne na start, dla nowych graczy. Niestety jak na razie takich promocji nie ma, ale sytuacja może zmieni się w przyszłości. Warto jednak mieć na uwadze, że firma Totolotek posiada w swojej ofercie liczne promocje dla wszystkich graczy.

Bonus King Size – co to takiego?

Wielu typerów uwielbia obstawiać tak zwane taśmy, czyli kupony składające się z kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu zdarzeń. W przypadku takich kuponów, można cieszyć się sporymi wygranymi za dość niewielkie pieniądze. Prezentowana promocja obejmuje dodatkowe zwiększenie wygranej o określoną wartość procentową, która jest uzależniona od ilości typów znajdujących się na kuponie. Szczegóły tej promocji prezentują się następująco:

 • 5% bonusu za 5 zdarzeń na kuponie,
 • 10% bonusu za 6 zdarzeń na kuponie,
 • 15% bonusu za 7 zdarzeń na kuponie,
 • 20% bonusu za 8 zdarzeń na kuponie,
 • 25% bonusu za 9 zdarzeń na kuponie,
 • 30% bonusu za 10 zdarzeń na kuponie,
 • 35% bonusu za 11 zdarzeń na kuponie,
 • 40% bonusu za 12 zdarzeń na kuponie,
 • 45% bonusu za 13 zdarzeń na kuponie,
 • 50% bonusu za 14 zdarzeń na kuponie,
 • 52% bonusu za 15-29 zdarzeń na kuponie,
 • 66% bonusu za 30 i więcej zdarzeń na kuponie.

Warto mieć na uwadze, że do tej promocji kwalifikują się jedynie typy z kursami od 1.21 wzwyż. Oznacza to, że istnieje spora szansa na trafienie takich kuponów wraz z promocyjnym zwiększeniem wygranej. Jest to doceniane przez miłośników tak zwanych „taśm” oraz osób, które nie chcą nadmiernie ryzykować własnymi środkami finansowymi.

totolotek 2

Praktyczna opcja cashout w Totolotku

Firma Totolotek cieszy się również pozytywnymi opiniami ze względu na tak zwany cashout. Jest to specjalna opcja, która umożliwia przedwczesne zamknięcie kuponu i wypłacenie pomniejszonej wygranej. Oczywiście opcja ta jest dostępna tylko w przypadku typów wybranych i zaakceptowanych przez bukmachera. Dzięki niej można uratować część wygranej, jeśli okaże się, że prawdopodobieństwo wygranej nie jest wysokie (np. drużyna prowadzi 1:0 w wyrównanym meczu i straciła kluczowego zawodnika z powodu kartki albo kontuzji).

Aby gracz miał możliwość przedwczesnego rozliczenia zakładu, ewentualna wygrana musi być wyższa od postawionej stawki. Taki kupon nie będzie zaliczany do obrotu depozytem, ale będą przyznawane za niego punkty lojalnościowe Bet Club, które można wymieniać na różne atrakcyjne korzyści.

Warto regularnie odwiedzać stronę Totolotek, aby zapoznawać się z aktualnościami i ciekawymi ofertami specjalnymi oraz promocjami na różne zdarzenia.

totolotek 1

Bezpieczna rejestracja to podstawa

Istotny wpływ na opinie o tym bukmacherze ma również proces rejestracji, który nie odbiega od standardów charakterystycznych dla branży bukmacherskiej. Pierwszy etap polega na podaniu swoich danych w formularzu w celu założenia konta tymczasowego.

Dopiero pełna aktywacja konta pozwala na zniesienie ewentualnych limitów oraz na wypłacanie środków na wskazane konto bankowe. Poza podaniem prawidłowego numeru konta, konieczne jest przesłanie do firmy skanów przedniej i tylnej strony dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport, itp.).

Szeroki wybór metod płatności

Depozyt w serwisie Totolotek można wpłacać na różne sposoby. Obecnie oferta płatności jest dość szeroka i obejmuje następujące metody błyskawiczne:

 • Skrill,
 • BLIK,
 • Dotpay,
 • Tpay,
 • karty płatnicze MasterCard i Visa,
 • Paysafecard.

Metody te są w pełni zabezpieczone oraz nie wiążą się z pobieraniem jakichkolwiek prowizji. Wypłaty są z kolei realizowane na konto bankowe w ciągu jednego dnia roboczego.

Dostępność usług w Polsce

Trzeba pamiętać, że Totolotek jest firmą posiadającą licencję Ministerstwa Finansów, więc jest w pełni legalnym bukmacherem. W 2021 roku podjęto decyzję o zamknięciu wszystkich stacjonarnych punktów tego bukmachera. Obecnie nie ma jednak problemów z dostępnością usług tej firmy, ponieważ prowadzi ona działalność internetową.

Strona www Totolotek jest bardzo estetyczna, przejrzysta oraz łatwa w użytkowaniu. Wszystkie informacje i zakłady są umieszczane w odpowiednich kategoriach. Gracz nie ma również problemów z zakładaniem konta, obstawianiem kuponów czy też z korzystaniem z płatności on-line.

Firma zadbała również o swoich klientów korzystających z urządzeń mobilnych. Dzięki aplikacji Totolotek na urządzenia z systemem iOS lub Android, każdy może cieszyć się dostępem do pełnej funkcjonalności i kompleksowej oferty serwisu w dowolnym czasie i miejscu. Wystarczy tylko telefon albo tablet posiadający stabilne połączenie z Internetem.