Home TOTALBET opinie

TOTALBET opinie

Opinie o TOTALbet i recenzja bukmachera

totalbet logo

TOTALbet to firma reprezentująca branżę bukmacherską, która prowadzi działalność na polskim rynku od 2018 roku. Mamy więc do czynienia z doświadczonym usługodawcom, który wie jak pozyskiwać pozytywne opinie zadowolonych klientów. Poniżej można znaleźć dokładniejszą analizę kluczowych czynników sprawiających, że TOTALbet cieszy się ogólnie dobrą opinią wśród typerów amatorów, a także ekspertów z branży bukmacherskiej.

Pakiet bonusów powitalnych w TOTALbet

Oczywiście, podobnie jak w przypadku innych bukmacherów, również w firmie TOTALbet, jednym z najważniejszych czynników wyrabiających opinie wśród klientów, jeszcze przed rejestracją w serwisie, jest przygotowana oferta pakietów bonusowych dla nowych graczy. W przypadku firmy TOTALbet jest ona bardzo ciekawa i warto przyjrzeć się jej bliżej.

totalbet 5

Cashback (zakład bez ryzyka) do 200 zł

W tej sytuacji mamy do czynienia z zakładem bez ryzyka przypisanym do pierwszego w historii kuponu zagranego przez gracza (który założył nowe konto z kodem [KOD]). Oczywiście taki kupon musi zostać wytypowany ze środków własnych gracza. Maksymalna stawka kuponu to 200 zł (mamy więc do czynienia z ofertą obejmującą 100% zwrotu).

Zwrot przysługuje w przypadku przegranego kuponu na podaną stawkę, z minimum trzema zdarzeniami. Nie ma z kolei obowiązku dotyczącego kursu, a także obrotu wygranymi środkami, które od razu można przeznaczyć na własne zakłady albo do wypłaty. Jest to duży plus sprawiający, że opinie o TOTALbet są bardzo pozytywne.

Podwojenie pierwszego depozytu do 5000 zł

Ta promocja jest uzależniona od kwoty pierwszego depozytu dokonywanego na konto gracza. Najniższa wartość podwojonej wpłaty to 10 zł, a maksymalna dostępna kwota to 5000 zł (czyli razem z depozytem można szybko uzyskać aż 10 000 zł na grę). Bonus ten należy obrócić czterokrotnie na kuponach zawierających minimum cztery zdarzenia. Minimalny kurs dla każdego ze zdarzeń to 1.30. Każdy z czterech obrotów uwalnia 25% kwoty, którą można swobodnie dysponować (obstawiać dalej lub wypłacić). Termin czterokrotnego obrotu to aż 90 dni.

Darmowe freebety 39 zł

Promocja ta obejmuje trzy darmowe zakłady zaprezentowane poniżej:

 • 20 zł za założenie konta,
 • 9 zł za rejestrację z kodem [KOD],
 • zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych w czasie rejestracji.

Każdy z tych freebetów można wykorzystać na jednym kuponie o minimalnym kursie 2.00. Dobrą wiadomością jest to, że wygrana nie jest obarczona koniecznością obrotu. Oczywiście do otrzymania środków konieczna jest pełna weryfikacja konta. Taka promocja cieszy wielu graczy, którzy mogą budować bankroll bez wpłacania własnych środków, a także mogą przetestować ofertę bukmachera.

totalbet 3

Zakłady oferowane przez TOTALbet

Pozytywne opinie o TOTALbet są wywoływane nie tylko za sprawą atrakcyjnych bonusów powitalnych z dość przystępnymi warunkami. Niezwykle istotna jest też szeroka oferta typów dopasowana do potrzeb miłośników bardziej, jak również mniej popularnych dyscyplin sportu i dziedzin życia. Zakłady dostępne w TOTALbet są podzielone na następujące kategorie:

 • sport,
 • zakłady na żywo,
 • e-sport,
 • gry wirtualne,
 • gry karciane.

W przypadku najpopularniejszych dyscyplin, takich jak piłka nożna, oferta tego bukmachera jest bardzo rozbudowana. Obejmuje ona wiele lig i turniejów na świecie, a także turnieje i rozgrywki młodzieżowe oraz bardzo niskie ligi.

Za sprawą zakładów na żywo, można z kolei na bieżąco reagować na zmieniającą się sytuację na boisku lub innej arenie sportowej. To umożliwia podejmowanie decyzji nakierowanych na maksymalizację zysków oraz minimalizację strat.

Strona internetowa oraz aplikacja mobilna TOTALbet

Bardzo ważny wpływ na opinie klientów o TOTALbet ma przejrzysta oraz łatwa w użytkowaniu strona internetowa z zakładami, możliwością logowania na konto, korzystania z promocji, poznawania aktualności czy też z licznymi, bezpiecznymi i błyskawicznymi metodami płatności.

Opcją alternatywną dla strony jest aplikacja mobilna, która również oferuje wszystkie funkcjonalności tego bukmachera, wliczając w to szybkie płatności, pełną ofertę zakładów i transmisje na żywo. Dzięki aplikacji iOS oraz Android, każdy ma możliwość cieszenia się zakładami bukmacherskimi w dowolnym miejscu, pod warunkiem posiadania urządzenia z dostępem do Internetu.

totalbet 4

Inne istotne kwestie

Jeśli chodzi o wpłaty to firma TOTALbet obsługuje różne metody, takie jak:

 • PayU,
 • Przelewy24,
 • Dotpay,
 • Przelew bankowy,
 • karty płatnicze Visa i MasterCard,
 • BLIK,
 • Paysafecard.

Metody te są błyskawiczne i bezpieczne. Minimalna kwota depozytu to 1 zł i nie jest ona obarczona żadnymi prowizjami. Dzięki współpracy z różnymi bankami, firma ta jest w większości przypadków dokonywać błyskawicznych wypłat, w ramach których na środki trzeba czekać tylko przez kilkanaście minut.

Jeśli chodzi o obsługę klienta to dział pomocy jest dostępny w ramach czatu na żywo. Ponadto można skontaktować się z firmą również poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Na wiele popularnych pytań można z kolei znaleźć odpowiedzi w dziale często zadawanych pytań (FAQ).