Home TOTALBET kod promocyjny

TOTALBET kod promocyjny

Totalbet kod promocyjny i zasady korzystania z niego

totalbet logo

Firma Totalbet przygotowała dla swoich klientów kod promocyjny, dzięki któremu mają oni prawo do skorzystania z różnych interesujących bonusów oraz ofert specjalnych. Są to bonusy dla nowych graczy, do otrzymania których konieczne jest zarejestrowanie konta i podanie specjalnego kodu przy pierwszym etapie rejestracji. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat samego kodu, jak i promocji, które są zapewniane graczowi.

Jaki jest kod promocyjny Totalbet i jakie zapewnia bonusy?

W przypadku firmy Totalbet, kodem promocyjnym jest MAXFREEBET, którego wpisanie w pierwszym formularzu rejestracyjnym umożliwia graczowi dostęp do sporego pakietu powitalnego o wartości nawet 5239 zł (w przypadku skorzystania z maksymalnych bonusów). Wystarczy więc przejść do formularza rejestracyjnego i podać kod albo skorzystać ze specjalnego linku, aby zyskać prawo do skorzystania z poniższych elementów pakietu promocyjnego:

 • zakład bez ryzyka do 200 zł,
 • bonus od wpłaty do 5000 zł,
 • darmowe zakłady do 39 zł.

Dzięki użyciu kodu MAXFREEBET, gracz może aktywować pełny pakiet promocji, które nie wykluczają się wzajemnie. Warto też wspomnieć o dodatkowym atucie, jakim jest oferta nielimitowanej gry bez podatku 24/7.

totalbet 2

Zakład bez ryzyka do 200 zł – podstawowe informacje

Dzięki wykorzystaniu przy rejestracji kodu MAXFREEBET, gracz może zyskać cashback, czyli zakład bez ryzyka. Maksymalna stawka kuponu oraz bonusu to 200 zł. Zagranie za wyższą kwotę oznacza więc anulowanie promocji. W przypadku przegranej, bukmacher zwróci klientowi postawioną stawkę. Szczegółowe wymagania dotyczące tej oferty specjalnej prezentują się następująco:

 • bonus dotyczy pierwszego kuponu typowanego przez klienta,
 • kupon należy wytypować korzystając z salda depozytowego, a nie bonusowego,
 • kupon objęty cashbackiem może obejmować najwyżej 3 zdarzenia,
 • maksymalna kwota zwrotu to 200 zł,
 • zagranie za stawkę przekraczającą 200 zł oznacza anulowanie promocji.

Atutem docenianym przez graczy jest to, że bonusu tego nie trzeba obracać. Innymi słowy po przegranej, środki przysługujące w ramach zwrotu od razu trafią na konto depozytowe gracza. Z promocji można skorzystać w ciągu 48 godzin od rejestracji konta.

Podwojenie depozytu do aż 5000 zł

Firma Totalbet oferuje nowym graczom (posiadającym konto zarejestrowane z kodem MAXFREEBET) bonus od depozytu w wysokości 100% wpłaconej sumy. Kwota minimalna bonusu to 10 zł, natomiast maksymalna to 5000 zł. Innymi słowy po wpłacie w zakresie od 10 do 5000 zł, gracz otrzyma drugie tyle w ramach promocji.

Wpłacenie kwoty wyższej niż maksymalna oznacza, że gracz otrzyma 5000 zł bonusu. Aby przyznane środki były gotowe do wypłaty lub innych działań, należy w pierwszej kolejności je obrócić zgodnie z poniższymi warunkami:

 • 100% środków można uwolnić dokonując czterokrotnego obrotu,
 • do obrotu zaliczają się kupony zawierające przynajmniej cztery zdarzenia,
 • każde ze zdarzeń na kuponie, musi mieć minimalny kurs 1.30,
 • pełny obrót środków uwalnia 25% kwoty.

Czas na całkowite, 4-krotne obrócenie środków bonusowych to 90 dni. Częściowo uwolnione środki (25%) są dostępne do wypłaty lub do obstawiania różnych zdarzeń zgodnie z własnymi preferencjami.

Trzy darmowe zakłady na łączną kwotę 39 zł

Oferta firmy Totalbet obejmuje również trzy darmowe zakłady, których łączna kwota to 39 zł. Dzięki rejestracji nowego konta gracza z kodem MAXFREEBET i jego pełnej aktywacji, gracz otrzyma dwa darmowe zakłady na kwotę 20 oraz 9 zł. Kolejny darmowy zakład na kwotę 10 zł, gracz otrzyma dzięki zaznaczeniu pola „Bonus Freebet” oraz zgód marketingowych.

W każdym z trzech przypadków, działanie bonusu jest takie samo. Konieczne jest więc postawienie kuponu spełniającego następujące warunki:

 • kupon SOLO lub AKO,
 • minimalny kurs kuponu 2.00,
 • jeden freebet należy wykorzystać na jednym kuponie,
 • promocja nie obejmuje sportów wirtualnych.

Środki wygrane w ramach darmowego zakładu nie podlegają obrotowi. To oznacza, że po ich otrzymaniu, można je od razu wypłacić lub wykorzystać w dalszych zakładach. Czas na wykorzystanie darmowych zakładów to 7 dni.

totalbet 1

Rejestracja z kodem promocyjnym Totalbet

Sam proces rejestracji nie jest niczym skomplikowanym. Można wykorzystać swoje dane bankowe, aby go przyspieszyć (i uzupełnić pewne dane automatycznie) lub zdecydować się na tradycyjny formularz. Kolejnym etapem jest podanie adresu e-mail, numeru telefonu i hasła. Pod hasłem znajduje się pole na opcjonalny kod MAXFREEBET uprawniający do otrzymania wspomnianych wyżej bonusów.

Następny etap to kolejna strona z formularzem, w którym konieczne jest podanie poniższych danych:

 • imię i nazwisko,
 • obywatelstwo,
 • numer PESEL,
 • zaznaczenie pola „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”.

Te czynności pozwalają na zakładanie konta tymczasowego z limitem zakładów do 5000 zł oraz możliwością dokonywania wpłat. Aby całkowicie zweryfikować konto, znieść limity i odblokować wypłaty, należy je zweryfikować, przekazując skan dokumentu tożsamości do firmy bukmacherskiej. O pozytywnie zakończonej weryfikacji, gracz zostanie powiadomiony w specjalnym komunikacie. Warto pomyśleć o rejestracji w tym serwisie ze względu na atrakcyjne promocje nie tylko dla nowych, ale również stałych graczy.

Jak działa kod promocyjny TOTALbet?

Zacznijmy od omówienia zasad, na jakich działa bonus powitalny w TOTALbet. Może on bowiem budzić pewne niejasności, zwłaszcza jeśli chodzi o bonus do 5000 zł przyznawany przy pierwszej wpłacie. Wykorzystując TOTALbet kod promocyjny przy rejestracji konta  gracze mogą liczyć na trzy prezenty:

 • Bonus bez depozytu 39 zł – ten bonus jest przyznawany jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty. Aby go odebrać, gracze muszą wykonać kilka zadań. Za każde zadanie wypłacana jest określona część bonusu, a mianowicie: 9 zł za wykorzystanie kodu promocyjnego, 10 zł za udzielenie zgód marketingowych i 20 zł za wykonanie wszystkich zadań. W sumie 39 zł na grę przed dokonaniem wpłaty.
 • Zakład bez ryzyka 200 zł – pierwszy zakład po dokonaniu pierwszej wpłaty będzie zakładem bez ryzyka. Należy go postawić w przeciągu 48 godzin od momentu dokonania wpłaty. Kupon powinien zawierać przynajmniej 3 zdarzenia. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do 200 zł.
 • Bonus do 5000 zł – jest on przypisany do pierwszej wpłaty, ale w praktyce gracz otrzymuje go później, dopiero po wykonaniu warunku obrotu. Po jednokrotnym obróceniu kwotą depozytu gracz otrzyma bonus w wysokości 25% pierwszej wpłaty. W sumie można otrzymać cztery takie bonusy, po czterokrotnym obróceniu kwotą depozytu. Do obrotu bonusem zaliczane będą zakłady AKO zbudowane z przynajmniej 4 selekcji z kursem 1,30 lub wyższym.

O prawidłowym wykorzystaniu ostatniego ze wspomnianych bonusów powiemy jeszcze w kolejnym akapicie. Niewątpliwie jest to jednak pewien minus oferty powitalnej w serwisie TOTALbet. Dobry bonus na start powinien odznaczać się przejrzystymi i jasnymi zasadami, natomiast w tym przypadku gracze muszą wczytać się w regulamin, aby sprawdzić, jak otrzymać bonus na start.

W jaki sposób wykorzystać TOTALbet kod promocyjny?

Rejestracja nowego konta w serwisie bukmacherskim TOTALbet nie powinna sprawić graczom żadnych trudności. Warto jednak powiedzieć kilka słów o tym, co należy robić zaraz po rejestracji, aby w pełni wykorzystać bonus powitalny przewidziany przez TOTALbet kod promocyjny. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Wybierz kod promocyjny TOTALbet dostępny na naszej stronie internetowej i przejdź do serwisu bukmachera. Wybierz opcję rejestracji konta.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny i wpisz kod promocyjny TOTALbet we właściwe okienko. Jeśli chcesz odebrać dodatkowy freebet 5 zł bez depozytu, w procesie rejestracji konta przejdź proces weryfikacji tożsamości z pomocą usługi MojeID w ramach Profilu Zaufanego. Zaakceptuj regulamin i zgody marketingowe, aby odebrać freebet 10 zł bez depozytu.
 3. Jeśli nie skorzystałeś z usługi MojeID, przejdź weryfikację konta w tradycyjny sposób, czyli poprzez załączenie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Pełna weryfikacja konta pozwoli otrzymać 20 zł freebetu bez depozytu + dodatkowe 10 zł za kod promocyjny TOTALbet.
 4. Dokonaj pierwszego depozytu na świeżo utworzone konto na kwotę min. 10 zł. Pierwszy kupon obstawiony w przeciągu 48 godzin będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki w wysokości maksymalnie do 200 zł.
 5. Bonus do 5000 zł jest wypłacany w transzach. Za każdy jednokrotny obrót kwotą depozytu otrzymasz 25% wartości wpłaty. Jak odebrać pełny bonus? Dokonaj wpłaty na 5000 zł, a następnie obróć tę kwotę 4 razy. Po każdym jednokrotnym obrocie otrzymasz 25% bonusu, czyli 1250 zł.
 6. Jeśli nie uda Ci się obrócić pierwszej wpłaty czterokrotnie, możesz dokonać kolejnej wpłaty i kontynuować obrót w celu uzyskania następnych bonusów.

Rejestracja i weryfikacja konta w serwisie TOTALbet nie powinna sprawić graczom żadnych trudności, ale uczciwie trzeba przyznać, że bonus powitalny do 5000 zł działa na nietypowych warunkach. W związku z tym, warto zachować ostrożność i dobrze wczytać się w regulamin promocji. W razie jakichkolwiek trudności gracz może poprosić o pomoc pracowników działu supportu.

Jak dokonać pierwszej wpłaty w serwisie TOTALbet?

Bonus powitalny w TOTALbet aktywujesz po dokonaniu pierwszej wpłaty w serwisie. Warto zatem powiedzieć kilka słów na temat tego, w jaki sposób gracze mogą zrealizować depozyt u tego bukmachera. Do dyspozycji graczy pozostają następujące metody płatności:

 • Błyskawiczny przelew bankowy – płatności przelewem są obsługiwane przez serwisy PayU oraz Przelewy24. Po wybraniu tej metody zostaniesz przeniesiony do bramki płatniczej, gdzie wybierasz swój bank. Zostaniesz przekierowany na stronę banku. Zaloguj się na konto i potwierdź przelew, do którego dane zostały wprowadzone automatycznie.
 • Płatność mobilna BLIK – do dyspozycji klientów pozostają także popularne płatności mobilne. Po wybraniu tej opcji przejdź do mobilnej aplikacji swojego banku, wybierz opcję BLIK i przepisz 6-cyfrowy kod. Pozostaje jedynie potwierdzić przelew i gotowe.
 • Płatność kartą – wpłatę na konto w TOTALbet można dokonać także za pośrednictwem karty płatniczej Visa lub Mastercard. W tym celu należy wpisać najważniejsze dane: imię i nazwisko właściciela, numer karty, kod CVV oraz termin ważności. Serwis TOTALbet obsługuje płatności także przedpłaconą kartą Paysafecard.

Wpłata zostanie zrealizowana w przeciągu kilku minut, co pozwoli rozpocząć obstawianie zakładów. Pamiętaj, że pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty jest zakładem bez ryzyka. Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, stwórz kupon spełniający warunki promocji. Od kwoty pierwszego depozytu zależeć będzie również bonus depozytowy. Omawiając TOTALbet kod promocyjny warto jeszcze przypomnieć o tym, że wszystkie bonusy powitalne są dedykowane tym graczom, którzy przejdą proces weryfikacji konta. Pomyślna weryfikacja jest potrzebna także do tego, aby móc realizować wypłaty z konta.

Warunki obrotu bonusem powitalnym w TOTALbet

Przed skorzystaniem z dowolnej promocji bukmacherskiej gracze powinni zwrócić uwagę na warunki obrotu. To od nich zależeć będzie to, kiedy możliwa będzie wypłata środków bonusowych wraz z ewentualnymi wygranymi. Jest to zatem bardzo istotny wyznacznik atrakcyjności bonusu na start. Jak to wygląda w przypadku oferty powitalnej proponowanej przez kod promocyjny TOTALbet?

 • Bonus bez depozytu nie jest objęty warunkiem obrotu, ale otrzymane środki trzeba przeznaczyć na postawienie zakładów o kursie 2,00 lub wyższym.
 • Zakład bez ryzyka również nie jest objęty warunkiem obrotu. W przypadku przegranego kuponu  zwrot środków trafia na konto depozytowe, dzięki czemu mogą być one od razu wypłacone.
 • W przypadku bonusu do 5000 zł przy pierwszej wpłacie sprawa jest bardziej skomplikowana. Aby otrzymać maksymalny bonus gracze muszą czterokrotnie obrócić wpłaconymi środkami. Co więcej, liczą się kupony AKO zawierające przynajmniej 4 selekcje z kursem 1,30 lub wyższym. Bonus należy obrócić w przeciągu 90 dni. Jednak co ważne, jeśli nie uda Ci się zrealizować warunku obrotu po pierwszej wpłacie, obrót możesz kontynuować przy pomocy następnych depozytów.

Biorąc pod uwagę, że TOTALbet oferuje na ten moment najwyższy bonus powitalny na polskim rynku bukmacherskim, dość wymagający warunek obrotu jest w pełni zrozumiały. Gracze powinni zastanowić się nad tym, w jaki sposób najlepiej będzie obrócić wpłatę, aby otrzymać bonus. Przypomnijmy, że jednokrotny obrót kwotą depozytu pozwala uzyskać 25% bonusu.

TOTALbet kod promocyjny w aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie w TOTALBET można obstawiać także za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz większa liczba graczy, jako iż jest to wygodna forma obstawiania zakładów, z której można skorzystać w dowolnym miejscu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym serwisie bukmacherskim, możesz zarejestrować konto i wykorzystać TOTALBET kod promocyjny właśnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W aplikacji możesz również dokonać pierwsze wpłaty, która pozwoli aktywować zakład bez ryzyka i bonus do 500 zł. Aplikacja daje te same możliwości, co serwis internetowy. Gracze mogą korzystać ze wszystkich promocji dostępnych w ofercie bukmachera. 

Plusy i minusy promocji powitalnej w TOTALbet

Największym plusem jest na pewno wartość pakietu powitalnego dostępnego w ofercie bukmachera TOTALbet. W końcu gracze mogą liczyć na 5239 zł w prezentach! Istotnym atutem jest również to, że w ofercie bukmachera dostępny jest wysoki bonus bez depozytu, który pozwoli przetestować możliwości serwisu jeszcze przed dokonaniem pierwszego depozytu. Bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka nie są objęte warunkiem obrotu – to kolejny duży plus.

A jakie są minusy oferty powitalnej dostępnej w TOTALbet? Przede wszystkim bardzo wymagający warunek obrotu dla bonusu depozytowego. Aby otrzymać maksymalny bonus, gracze muszą aż czterokrotnie obrócić kwotą depozytu, a ponadto zaliczane do obrotu są jedynie zakłady AKO zbudowane z czterech selekcji. To oznacza, że naprawdę trudno będzie odebrać w pełni ten bonus. Niemniej jednak, za całokształt możemy wystawić pozytywną opinię. Kod promocyjny TOTALbet na pewno umili początki obstawiania zakładów u tego bukmachera.

Promocje dla aktywnych klientów w serwisie TOTALbet

W ofercie bukmachera TOTALbet znajdziemy także promocje dla aktywnych graczy, dzięki czemu pojawi się wiele innych okazji ku temu, aby zdobyć dodatkowe środki na obstawianie zakładów. Sporym zainteresowaniem cieszy się promocja Betozaur, w której gracze mogą powalczyć o nagrody pieniężne za prawidłowe wytypowanie wyników wybranych spotkań. W ofercie bukmachera możliwe jest także obstawianie zakładów bez podatku od stawki. Z podatku zwolnione będą zakłady AKO zawierające przynajmniej 3 selekcje z kursem 1,30 lub wyższym.

Gracze mogą otrzymać dodatkowy bonus na start także przy okazji swoich urodzin. Z kolei najaktywniejsi użytkownicy mogą otrzymać zaproszenie do zamkniętego klubu Total VIP, co wiąże się ze spersonalizowaną ofertą promocyjną. Legalny bukmacher TOTALbet może zaproponować także szeroki wybór promocji tymczasowych, które dotyczą ważnych wydarzeń sportowych oraz szczególnych okresów w roku. A zatem, kod promocyjny TOTALbet nie jest jedynym sposobem na to, aby zapewnić sobie dodatkowe środki na obstawianie zakładów.

Co o kodzie promocyjnym TOTALbet sądzą inni gracze?

Wysoka wartość bonusu powitalnego dostępnego u bukmachera TOTALbet na pewno rozpala wyobraźnie fanów, którzy zastanawiają się nad tym, na co spożytkują otrzymane środki. Należy jednak wczytać się w regulamin promocji, aby zrozumieć, że premia depozytowa jest przyznawana dopiero po zrealizowaniu warunku obrotu. To sprawia, że sporo osób negatywnie ocenia bonus, właśnie ze względu na błędne zrozumienie jego zasad. Jednak sporo typerów docenia taką formę oferty powitalnej, choć oczywiście ich zdaniem warunek obrotu jest dosyć wymagający. Bardzo pozytywnymi opiniami cieszy się natomiast wysoki bonus bez depozytu.

Czy warto założyć konto w TOTALbet?

TOTALbet to bukmacher, który może pochwalić się bardzo solidną ofertą, która powinna sprostać oczekiwaniom klientów. Atutem są chociażby transmisje TV, które pozwalają oglądać na żywo niektóre wydarzenia sportowe. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, obecnie możesz zarejestrować konto wykorzystując kod promocyjny TOTALbet. Gracze, którzy wykorzystają ten kod mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny, w skład którego wchodzą: freebet 39 zł za pełną rejestrację i weryfikację konta, zakład bez ryzyka do 200 zł, a także bonus do 5000 zł przy pierwszej wpłacie. Pozwoli to z większą swobodą rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w TOTALbet.