Home SUPERBET opinie

SUPERBET opinie

SUPERBET opinie – podstawowe informacje o firmie

superbet

Wśród szerokiego grona firm specjalizujących się w usługach bukmacherskich, godne uwagi jest między innymi przedsiębiorstwo prowadzące serwis o nazwie SUPERBET. Zostało ono stworzone z myślą o osobach, które chciałyby zapewnić sobie dodatkowe emocje podczas różnych wydarzeń sportowych oraz o ludziach, którym zależy na przekuwaniu swoich pasji i zainteresowań na wysokie i mniejsze wygrane. Oczywiście na opinię o firmie SUPERBET wpływ ma wiele czynników, które zostały dokładniej przedstawione poniżej.

Oferta SUPERBET dla nowych graczy – opinie

Firma SUPERBET przygotowała dość ciekawą ofertę powitalną obejmującą atrakcyjne kwoty bonusów. Trzeba jednak pamiętać, że są one powiązane z koniecznością spełnienia pewnych warunków. Podstawowym jest oczywiście rejestracja nowego konta gracza z kodem [KOD].

Tydzień bez ryzyka do 3500 zł

Opinie na temat tego cashbacku są dobre, ponieważ jest to jeden z najwyższych bonusów startowych dostępnych na krajowym rynku usług bukmacherskich. Promocja polega po prostu na obstawianiu różnych zakładów przez pierwszy tydzień. Jeśli zostanie on skończony przez gracza na minusie, wówczas kwota takiej straty zostanie zwrócona w formie cashbacku. Maksymalnie można odzyskać 3500 zł w ten sposób.

Środki otrzymane w ramach tego zwrotu należy oczywiście obrócić. Wymagania nie są jednak zbyt wygórowane. Bonus należy obrócić dwukrotnie (czyli przy maksymalnym zwrocie, trzeba zagrać za 7000 zł) na kuponach o minimalnym kursie 1.80. Jeśli uda się to zrobić w ciągu 10 dni, wówczas kwota może zostać przeznaczona na dalsze zakłady, według uznania gracza albo możliwa będzie jej wypłata. Z punktu widzenia gracza, taki cashback wiąże się z pozytywnymi opiniami, ponieważ nie jest on ograniczony wyłącznie do jednego kuponu, tak jak w wielu konkurencyjnych ofertach.

Bonus od depozytu do 200 zł

W ramach tej promocji, pierwsza wpłata na konto depozytowe zostanie podwojona (100%). Dzięki skorzystaniu z tej promocji możliwa jest też aktywacja wspomnianego wyżej tygodnia bez ryzyka. Minimalna wpłata ulegająca podwojeniu to 20 zł, a maksymalna to 200 zł. Bonus ten należy obrócić dwukrotnie obstawiając kupony o minimalnym kursie 1.80.

Freebet 35 zł i bonus za aplikację

Aby aktywować taki darmowy zakład, należy zarejestrować konto gracza z kodem [KOD] oraz wpłacić depozyt na minimalną kwotę 50 zł. W przypadku wygranej na kuponie z freebetu, wygrane środki pomniejszone o 35 zł będą od razu dostępne do wypłaty lub dalszego obstawiania.

Dodatkowy bonus 20 zł otrzymają gracze, którzy pobiorą aplikację mobilną SUPERBET i się w niej zalogują. Podobnie jak wyżej, wygrana (można zagrać na dowolnym kuponie, niezależnie od kursu). Czas na wykorzystanie tej promocji to 10 dni od momentu jej przyznania.

Dodatkowo gracze mają dostęp do różnych czasowych promocji powiększających ofertę powitalną. Spore możliwości budowania dużej puli środków na zakłady, bez konieczności ryzyka nadmiernej ilości własnych pieniędzy to kluczowe atuty przekładające się na pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów.

superbet 1

Stałe bonusy i promocje w SUPERBET

Firma SUPERBET dba nie tylko o nowych, ale również o swoich stałych klientów. Oznacza to, że mają oni dostęp do poniższych stałych promocji i bonusów:

  • Super Przewaga – zakład jest rozliczany jako wygrany, gdy dany zespół osiągnie określony wynik (np. prowadzenie 2 bramkami w meczu piłki nożnej), nawet jeśli ostatecznie drużyna ta poniesie porażkę.
  • Super Bonus – ta promocja oznacza wyższe wygrane w kuponach AKO. W zależności od liczby zdarzeń, można zyskać od 5% do nawet 100% wygranej (najniższe wygrane 5% zaczynają się od kuponów z 5 zdarzeniami).
  • Super Oferta – w tym przypadku mamy do czynienia z większymi kursami na wybrane wydarzenia umieszczone w codziennej ofercie. Warto je śledzić, aby bez dodatkowego ryzyka zwiększać swoje szanse na lepsze wygrane.
superbet 2

Oferta zakładów i jej wpływ na opinie o SUPERBET

Wielu graczy i ekspertów wypowiada się pochlebnie o ofercie zakładów przygotowanej przez bukmachera SUPERBET. Nic w tym dziwnego, ponieważ prezentowana firma zapewnia dostęp do zakładów sportowych i nie tylko. Wszystkie zdarzenia dostępne do obstawiania są pogrupowane na kategorie zaprezentowane poniżej:

  • zakłady przedmeczowe (obejmują one wydarzenia sportowe, jak również e-sport),
  • zakłady na żywo – umożliwiają one typowanie wydarzeń rozgrywanych na żywo, z kursami zmieniającymi się na bieżąco, zgodnie z aktualną sytuacją podczas meczu, itp.,
  • sporty wirtualne (znajdują się w zakładce „Gry”),
  • gry karciane (je również można znaleźć w zakładce „Gry”).

Jeśli mowa o ofercie sportowej to obejmuje ona zakłady wchodzące w skład nawet kilkunastu dyscyplin sportu. Innymi słowy w firmie SUPERBET typować mogą zarówno miłośnicy mniej, jak i bardziej popularnych sportów.

Godne uwagi są też sporty wirtualne oraz gry karciane dostępne w trybie 24/7. Stanowią one świetne uzupełnienie oferty.

Jak widać, firma SUPERBET posiada wiele ofert i cech docenianych przez nawet bardzo wymagających klientów. Szeroka oferta, atrakcyjne bonusy, bezpieczne metody płatności oraz sprawny kontakt z obsługą klienta to kluczowe czynniki wpływające na opinie o SUPERBET.