Home SUPERBET kod promocyjny

SUPERBET kod promocyjny

SUPERBET kod promocyjny – warunki i kluczowe informacje

superbet

Superbet to firma bukmacherska znana między innymi z jednego z największych pakietów bonusowych dla nowych graczy, którego wartość to aż 3755 zł po spełnieniu określonych warunków. Jednym z nich jest zarejestrowanie nowego konta gracza ze specjalnym kodem promocyjnym. W ten sposób można szybko zbudować solidny bankroll bez ryzykowania zbyt dużej ilości własnych środków finansowych. Jest to więc świetna opcja dla łowców okazji.

Do jakich bonusów uprawnia kod promocyjny Superbet?

Aby uzyskać dostęp do pakietu bonusów powitalnych w firmie Superbet, konieczne jest założenie konta z kodem SUPERBET podanym podczas rejestracji. Wykonanie tej czynności jest łatwe i krótkotrwałe. W zamian za to gracz ma możliwość skorzystania z zaprezentowanych poniżej ofert specjalnych:

 • tydzień bez ryzyka (zwrot środków do 3500 zł),
 • bonus od wpłaty do 200 zł,
 • darmowy zakład o wartości 35 zł,
 • bonus za skorzystanie z aplikacji (20 zł).

Na czym polega promocja „Tydzień bez ryzyka”?

W przypadku promocji „Tydzień bez ryzyka” mamy do czynienia z cashbackiem, który jednak nie obejmuje jednego kuponu, ale określonych kuponów obstawionych w ciągu tygodnia, w którym obowiązuje promocja. Aby uzyskać ten bonus należy zarejestrować konto z kodem SUPERBET, a także skorzystać z bonusu od depozytu 200 zł.

Aby rozpocząć prezentowaną promocję, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 zł w ciągu 14 dni od zakończenia procesu rejestracji. Po zaksięgowaniu kwoty, firma uruchamia okres rozliczeniowy trwający 7 dni. Po upływie tego czasu wszystkie zakłady ulegają podsumowaniu. Jeśli okaże się, że w danym tygodniu gracz osiągnął stratę (wyjdzie na minus po odjęciu wygranych od postawionych stawek), wówczas kwota na minusie zostanie zwrócona w formie bonusu. Maksymalny możliwy zwrot w ramach tej promocji to 3500 zł.

Zwrócone środki są obarczone warunkami dotyczącymi obrotu. Zostały one zaprezentowane poniżej:

 • dwukrotne obrócenie zwróconych środków, czyli przy maksymalnym zwrocie 3500 zł należy obrócić łącznie 7000 zł, aby pieniądze mogły zostać wypłacone,
 • do obrotu zaliczane są zakłady o minimalnym całkowitym kursie 1.80,
 • do obrotu nie można korzystać z zakładów z oferty „Super Kursy”,

Spełnienie warunków sprawi, że środki zostaną przeniesione z salda bonusowego na konto depozytowe. Od tego momentu pieniądze można przeznaczać na dowolnie wybrane przez siebie zakłady lub można dokonać ich wypłaty.

superbet 1

Bonus od depozytu 200 zł – najważniejsze informacje

Firma Superbet oferuje również swoim graczom możliwość uzyskania 100%, czyli podwojenia depozytu do kwoty 200 zł. Oznacza to, że wpłacając 200 zł lub więcej, można uzyskać drugie 200 zł w ramach bonusu. Aby wziąć udział w tej promocji, należy zaznaczyć odpowiednie pole w momencie pierwszego logowania na konto gracza.

Ponadto, aby uzyskać prawo do bonusu, należy dokonać minimalnej wpłaty na 20 zł w ciągu 14 dni od rejestracji. Bonus należy obrócić w ciągu 10 dni zgodnie z zasadami, które są identyczne jak w przypadku promocji o nazwie „Tydzień bez ryzyka”.

Gdy wszystkie warunki zostaną spełnione, bonus zostanie przeniesiony automatycznie do konta depozytowego, z którego będzie można go wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry według własnego uznania. Promocje obejmujące bonus bez ryzyka 3500 zł i bonus od depozytu 200 zł nie wykluczają się wzajemnie, więc gracz zyskuje doskonałe możliwości budowy bankrollu.

Co warto wiedzieć o darmowym zakładzie 35 zł?

W skład pakietu powitalnego wchodzi też bonus obejmujący darmowy zakład o wartości 35 zł. Do jego otrzymania konieczne jest założenie konta z kodem SUPERBET oraz wpłacenie depozytu na minimalną kwotę 50 zł. W takiej sytuacji w ciągu 48 godzin od wpłaty, na koncie bonusowym pojawi się dodatkowa suma 35 zł. Sprawą konieczną jest akceptacja bonusu w ciągu 72 godzin od jego otrzymania. Zasady dotyczące tego darmowego zakładu są następujące:

 • jednokrotny obrót bonusem (należy więc zagrać za 35 zł),
 • brak wymagań odnośnie minimalnego kursu,
 • zagrać można na kuponie SOLO lub AKO,
 • na konto gracza trafi wygrana pomniejszona o kwotę freebetu, czyli 35 zł.

Freebet należy obrócić w ciągu 72 godzin. Do obrotu nie zaliczają się sporty wirtualne, kupony anulowane oraz kupony ze zdarzeniami rozliczanymi jako zwrot (kurs 1.00). Po spełnieniu warunków obrotu, środki bonusowe zostaną „uwolnione” i będzie można je wypłacić lub korzystać z nich w dowolny sposób wybrany przez siebie.

Bonus 20 zł za korzystanie z aplikacji

Dodatkowo gracze mają możliwość uzyskania bonusu w wysokości 20 zł, pod warunkiem pobrania i zalogowania się w aplikacji mobilnej. Należy to zrobić w ciągu 7 dni od momentu wpłacenia pierwszego depozytu. Oczywiście aplikacja Superbet jest dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

Uzyskany w ten sposób bonus należy obrócić jeden raz (zagrać za 20 zł). Nie obowiązują tutaj żadne wymagania, jeśli chodzi o minimalny kurs kuponu. Jest to więc dodatkowa opcja pozwalająca na zyskanie pewnych środków na grę u bukmachera, która nie wymaga dużego wysiłku ani nakładu finansowego ze strony gracza.

Jak działa kod promocyjny Superbet?

Wykorzystując Superbet kod promocyjny przy rejestracji konta gracze mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny o wartości 3755 zł. Biorąc pod uwagę wartość tego pakietu, warto zapoznać się z najważniejszymi założeniami regulaminu i sprawdzić, jak działają poszczególne promocje wchodzące w skład tego pakietu. Oto składowe pakietu powitalnego w Superbet:

 • Cashback 3500 zł – zamiast jednego zakładu bez ryzyka, bukmacher Superbet proponuje cashback za cały tydzień gry. Tydzień ten rozpocznie się po dokonaniu pierwszej wpłaty. Jeśli zakończysz go na minusie, otrzymasz zwrot stawek z przegranych kuponów. W praktyce, cashback to suma stawek wszystkich zakładów pomniejszona o wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy. Maksymalna kwota zwrotu to 3500 zł.
 • Bonus 100% do 200 zł – jest to klasyczna premia depozytowa przypisana do pierwszej wpłaty. Jeśli Twój pierwszy depozyt zostanie zrealizowany na min. 20 zł, otrzymasz premię w wysokości wpłaconej kwoty, ale nie większą niż 200 zł.
 • Freebet 35 zł – jeśli wykorzystasz kod promocyjny Superbet, otrzymasz dodatkowy freebet o wartości 35 zł. W tym celu należy w pierwszym depozycie wpłacić co najmniej 50 zł, a freebet zostanie przyznany w przeciągu 48 godzin. Masz dobę na to, aby go zaakceptować.
 • Freebet 20 zł – ten bonus jest przyznawany w aplikacji mobilnej. Aby go otrzymać, po dokonaniu pierwszej wpłaty należy pobrać i zainstalować aplikację Superbet. W przeciągu 72h od pierwszego zalogowania w aplikacji przyznany zostanie freebet 20 zł.

I to już wszystkie prezenty oferowane nam przez kod promocyjny Superbet. Tu jedna bardzo istotna kwestia – otóż w danym momencie gracze mogą mieć aktywny tylko jeden bonus. Bonus pozostaje aktywny aż do momentu, w którym zostanie całkowicie obrócony. Tymczasem inne bonusy czekają w kolejce, ale ich termin ważności jest ograniczony. W związku z tym, gracze w Superbet powinni być szczególnie wyczuleni na punkcie tego, aby od razu obracać środki bonusowe. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której nie uda się aktywować jednego z bonusów w terminie.

Jak wykorzystać Superbet kod promocyjny i odebrać bonus na start?

Jeśli przemierzasz się do założenia konta w serwisie bukmacherskim Superbet, być może zastanawiasz się, w jaki sposób można odebrać wszystkie prezenty wchodzące w skład pakietu powitalnego. Proces rejestracji i weryfikacji jest bardzo prosty, ale z bonusami warto zachować czujność, aby nie popełnić błędu, który uniemożliwi skorzystanie z danej promocji. Aby w pełni wykorzystać Superbet kod promocyjny, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Wybierz kod promocyjny Superbet dostępny na naszej stronie internetowej, skopiuj go, a następnie przejdź do serwisu bukmachera.
 2. Wybierz opcję rejestracji i wypełnij formularz rejestracyjny. We właściwe okienko wklej posiadany kod promocyjny Superbet. Koniecznie zaakceptuj regulamin i zgody marketingowe!
 3. Po zarejestrowaniu konta dokończ formalności związane z weryfikacją tożsamości. W tym celu przejdź do ustawień konta i załącz skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie bukmacherskim Superbet. Pamiętaj, że minimalna kwota depozytu potrzebna do odebrania wszystkich prezentów wynosi 50 zł. Aby odebrać maksymalną premię w wysokości 200 zł, wpłać na swoje konto przynajmniej 200 zł.
 5. Pierwsza wpłata aktywuje tydzień bez ryzyka. Jeśli zakończysz ten tydzień na minusie, otrzymasz zwrot wszystkich stawek pomniejszony o kwotę wygranych, bonusów i podatku od stawki.
 6. Po pierwszej wpłacie otrzymasz freebet w wysokości 35 zł, który zostanie przyznany w przeciągu 24h od momentu rejestracji. Pamiętaj, aby najpierw obrócić bonus 100% do 200 zł. Dopiero wtedy możliwe będzie odebranie tego freebeta. 
 7. W przeciągu siedmiu dni od momentu rejestracji konta pobierz i zainstaluj aplikację mobilną Superbet, aby otrzymać dodatkowy freebet w wysokości 20 zł.

W ten oto sposób możesz wykorzystać maksymalny pakiet powitalny dostępny w serwisie bukmacherskim Superbet. Rejestracja i weryfikacja konta to prosta procedura, która nie powinna zająć więcej, aniżeli kilkanaście minut. Jeśli w trakcie tej czynności napotkasz na nieoczekiwane problemy, zawsze możesz liczyć na pomoc życzliwych pracowników obsługi klienta.

Metody płatności obsługiwane przez serwis Superbet

Dokonanie pierwszej wpłaty pozwala uzyskać bonus 100% do 200 zł, jak również freebet o wartości 35 zł. Aktywuje również okres 7 dni bez ryzyka, za który można uzyskać cashback do 3500 zł. A zatem, warto powiedzieć kilka słów o tym, a jaki sposób gracze mogą dokonać pierwszego depozytu w serwisie bukmacherskim Superbet. Jak już mówiliśmy, bukmacher ten oferuje klientom wiele przydatnych funkcji i udogodnień, w tym również szeroki wybór metod płatności. Wpłatę na konto w Superbet możesz wykonać na jeden z następujących sposobów:

 • szybkie przelewy bankowe – są obsługiwane przez serwis Przelewy24. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na stronę bramki płatniczej, gdzie wybierzesz swój bank. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę logowania banku. Zaloguj się i zatwierdź przelew (dane do przelewu zostały uzupełnione automatycznie). Środki powinny znaleźć się na Twoim koncie w serwisie bukmachera w przeciągu maksymalnie kilku minut.
 • płatność kartą – wpłatę możesz zrealizować także za pośrednictwem karty płatniczej. W tym celu należy podać najważniejsze dane, takie jak: imię i nazwisko właściciela, numer karty, kod CVV oraz termin ważności. Możesz ustawić zapisanie danych, aby w przyszłości depozyty kartą płatniczą były dużo szybsze i wygodniejsze.
 • BLIK – dużą popularnością cieszą się także płatności mobilne BLIK. Aby zrealizować taką płatność, wystarczy przejść do aplikacji mobilnej banku, wybrać opcję przelewu BLIK, przepisać 6-cyfrowy kod do okienka na stronie bukmachera i zatwierdzić przelew w aplikacji.
 • portfele internetowe – płatność można zrealizować także za pośrednictwem portfeli internetowych, takich jak: Skrill, PayPal, Neteller oraz Paysafecard. Gracze mogą również dokonać płatności za pośrednictwem aplikacji i karty Revolut.

Powyższe metody płatności pozwolą zrealizować depozyt w przeciągu kilku minut. Przy pierwszej wpłacie należy pamiętać, że do odblokowania wszystkich bonusów oferowanych przez Superbet kod promocyjny potrzebny jest depozyt na kwotę minimum 50 zł. Natomiast aby odebrać maksymalny bonus na start, gracz powinien wpłacić min. 200 zł. Przy okazji metod płatności warto jeszcze wspomnieć o tym, że bukmacher Superbet realizuje ekspresowy wypłaty z konta, co będzie dużym udogodnieniem, gdy zechcesz wypłacić ewentualne wygrane ze swojego portfela bukmacherskiego.

Bonus powitalny Superbet a warunki obrotu

Odbierając bonus powitalny dostępny w serwisie bukmacherskim Superbet warto zwrócić uwagę na warunki obrotu. Gracze muszą bowiem pamiętać o tym, że w danym momencie można mieć na koncie tylko jeden aktywny bonus. A bonus jest aktywny aż do momentu wykonania wymaganego obrotu. Jeśli obrót będzie realizowany zbyt długo, wówczas mogą przepaść bonusy czekające w kolejce. Jaki warunek obrotu obowiązuje w przypadku bukmachera Superbet?

 • Bonus 100% do 200 zł przyznawany do pierwszej wpłaty należy obrócić 2-krotnie ostawiając zakłady po kursie 1,80 lub wyższym. Należy to zrobić w przeciągu 10 dni.
 • Freebet 35 zł nie jest objęty warunkiem obrotu. Jeśli wygrasz, od wygranej kwoty odjęta zostanie wartość freebetu, a pozostałe środki trafią na saldo główne.
 • Freebet 20 zł w aplikacji jest wolny od warunku obrotu.
 • Cashback do 3500 zł wypłacony po tygodniu gry (w przypadku wyniku na minus) należy obrócić 2 razy po kursie 1,80 lub wyższym. Czas na obrót wynosi 10 dni.

Warunek obrotu w Superbet jest zatem bardzo łagodny, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę wysoką wartość pakietu powitalnego. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to termin obrotu oraz to, że przed obróceniem jednego bonusu nie można aktywować następnego.

Superbet kod promocyjny w aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie w Superbet można obstawiać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność oraz większą swobodę. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Superbet, za pośrednictwem aplikacji mobilnej możesz zarejestrować konto i zrealizować kod promocyjny. Bez trudu dokonasz także pierwszej wpłaty, co pozwoli aktywować prezenty powitalne. Warto zauważyć, że zalogowanie się do aplikacji po rejestracji konta pozwala odebrać dodatkowy freebet o wartości 20 zł.

Zalety i wady oferty powitalnej w Superbet

Czas na krótkie podsumowanie oferty powitalnej dostępnej w Superbet. Na papierze wypada ona doskonale – ogromna wartość ponad 3700 zł, cztery różne prezenty, duża różnorodność, łagodne warunki obrotu. To wszystko prawda, Superbet zadbał o naprawdę dobry bonus powitalny, który pozwoli graczom udanie rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w tym miejscu. Jednak przy tych niezaprzeczalnych zaletach mamy także kilka minusów, o których warto pamiętać.

Przede wszystkim, cashback do 3500 zł ma jedną zasadniczą wadę – wystarczy, że skończysz pierwszy tydzień na niewielkim plusie i z tej dużej puli zostanie tak naprawdę tylko bonus 100% do 200 zł oraz freebety. Do tego, warunek obrotu rzeczywiście jest łagodny, ale w Superbet obowiązuje zasada, że można mieć tylko jeden aktywny bonus w danym momencie. Do momentu, w którym nie zakończysz obrotu jednego bonusu nie będziesz mógł aktywować drugiego. To dość istotne kwestie, o których warto pamiętać, aby w pełni wykorzystać potencjał kodu promocyjnego Superbet. Za całokształt możemy jednak wystawić tej ofercie powitalnej wysokie noty.

Promocje dla aktywnych klientów w ofercie Superbet

Rejestrując konto w serwisie Superbet możesz mieć pewność, że kod promocyjny oferujący bonus na start to niejedyny sposób na to, aby pozyskać dodatkowe środki na obstawianie zakładów. W ofercie tego bukmachera znajdziemy także wiele ciekawych promocji, z których regularnie mogą korzystać aktywni klienci. Do najważniejszych promocji dostępnych w Superbet zaliczyć możemy:

 • Super Przewaga – jeśli obstawiony przez Ciebie zespół lub zawodnik uzyska odpowiednią przewagę w meczu, Twój kupon automatycznie zostanie rozliczony jako wygrany. Bez zmartwień o nagły zwrot akcji. Promocja działa w piłce nożnej, tenisie, siatkówce, hokeju, piłce ręcznej i koszykówce.
 • Super Spin – jest to coś w rodzaju koła fortuny z bonusami, którym gracze mogą zakręcić raz dzienne po zalogowaniu. W ten sposób codziennie otrzymujesz szansę na nowy bonus.
 • BonusBox – w ramach tej promocji bukmacher każdego dnia oferuje inny box, w którym znajduje się zadanie do wykonania. Po wykonaniu tego zadania można otrzymać bonus.
 • Super Kursy – każdego dnia bukmacher wybiera najciekawsze wydarzenia sportowe i pozwala je obstawiać po podwyższonym kursie.
 • Gry wirtualne bez podatku – obstawiając kupony w sekcji gier wirtualnych możesz liczyć na większe wygrane, ponieważ stawka nie będzie uszczuplana o podatek od stawki.
 • Super Game – jest to zabawa dla typerów niewymagająca żadnych środków. Po prostu wystarczy typować dokładne wyniki kilku wybranych spotkań. Gracze, którzy uzyskają w tej zabawie najlepszy wynik mogą liczyć na nagrody pieniężne.
 • Super Bonus – jest to promocja dedykowana graczom często obstawiającym „taśmy”, czyli zakłady AKO. W przypadku wygranego kuponu przyznawana jest premia – od 7% przy 5 zdarzeniach do nawet 100% przy kuponach zawierających 24 lub więcej selekcji.

Jak widzisz, w ofercie legalnego bukmachera Superbet naprawdę nie brakuje dogodnych okazji ku temu, aby zdobyć dodatkowe środki na grę. Powyżej opisaliśmy promocje stałe dostępne w ofercie bukmachera od dłuższego czasu. Warto nadmienić, że bukmacher udostępnia także wiele promocji okresowych związanych z popularnymi wydarzeniami sportowymi.

Nowoczesne funkcje i udogodnienia w Superbet

Superbet to nie tylko atrakcyjna oferta promocyjna, ale również szereg ciekawych funkcji i udogodnień, które sprawią, że obstawianie zakładów stanie się dużo prostsze i przyjemniejsze. Jedną z takich funkcji wartych przybliżenia jest SuperSocial. To rozbudowana platforma społecznościowa dostępna z poziomu aplikacji mobilnej Superbet. Gracze mogą tu założyć swój profil, a następnie udostępniać swoje kupony, obserwować innych graczy, komentować i kopiować ich typy, a także rywalizować o nagrody w lidze typerów podzielonych na kilka klas rozgrywkowych. SuperSocial to pierwszy tak ambitny projekt stworzenia pełnoprawnej platformy społecznościowej dla typerów.

Superbet to jeden z bukmacherów, który udostępnia transmisje meczów na żywo, a mogą je oglądać wszyscy aktywni gracze. A zatem, posiadanie konta u tego bukmachera pozwoli na oglądanie wielu ważnych wydarzeń sportowych z poziomu serwisu internetowego i aplikacji. Dodatkowym ważnym udogodnieniem jest możliwość oglądania powtórek goli w meczach piłkarskich. Bukmacher oferuje także rozbudowaną opcję Cashout umożliwiającą zamykanie kuponu przed czasem na trzy sposoby. Jak zatem widzisz, Superbet kod promocyjny to jeden z wielu powodów, dla których warto bliżej zapoznać się z ofertą tego legalnego bukmachera.

Czy warto założyć konto u bukmachera Superbet?

Superbet to obecnie jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych bukmacherów działających na polskim rynku bukmacherskim. Odpowiada za to mocny marketing oraz naprawdę rozbudowana oferta, w której znajdziemy liczne udogodnienia oraz innowacyjne funkcje, które ułatwiają obstawianie zakładów bukmacherskich. Warto tu przytoczyć chociażby niedawno uruchomioną aplikację społecznościową SuperSocial, na której gracze mogą udostępniać swoje kupony, obserwować innych graczy, kopiować i komentować ich kupony, a także rywalizować w lidze typerów. Do tego dochodzi wiele ciekawych i korzystnych promocji dla aktywnych typerów.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym serwisie bukmacherskim, do jego założenia może nakłonić Cię aktualny kod promocyjny Superbet, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wykorzystując ten kod przy rejestracji konta otrzymasz dostęp do pakietu powitalnego, w skład którego wchodzą następujące promocje: cashback do 3500 zł (za pierwszy tydzień gry), freebet 20 zł dostępny w aplikacji mobilnej, bonus 100% do 200 zł przy pierwszej wpłacie, a także dodatkowy freebet 35 zł. W sumie, nowi gracze mogą liczyć na pakiet o wartości nawet 3755 zł. To bez wątpienia jeden z najbardziej wartościowych bonusów powitalnych na polskim rynku, który pozwoli graczom z większą swobodą rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w Superbet.