Home STS opinie

STS opinie

STS – opinie o ofercie i opis najważniejszych zalet

sts logo

Pod nazwą STS kryje się firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Prowadzi ona działalność na polskim rynku usług bukmacherskich od 1997 roku. Oferuje ona możliwość obstawiania wielu różnych wydarzeń zarówno w punktach stacjonarnych rozsianych po całym kraju, jak również za pośrednictwem Internetu. Bezproblemowy dostęp do usług to nie jedyna cecha sprawiająca, że STS zbiera pozytywne recenzje od szerokiego grona klientów. Bardzo ważne są też inne czynniki, takie jak dostępne bonusy, oferta zakładów czy też bezpieczne płatności on-line. Dobrze jest więc szerzej zapoznać się z tym bukmacherem.

Podstawowe bonusy powitalne w STS

Dla wielu graczy bardzo ważną kwestią wpływającą na opinię o firmie bukmacherskiej, jest jej oferta bonusowa dla nowych klientów. W przypadku firmy STS, wzięcie udziału w promocjach wiąże się z koniecznością użycia kodu [KOD] podczas rejestracji nowego konta gracza.

Zakład bez ryzyka do 100 zł

Pierwszym elementem pakietu promocji powitalnych w STS jest tak zwany zakład bez ryzyka, czyli cashback. Bonus ten obejmuje pierwszy kupon, jaki został wytypowany w historii konta gracza. W przypadku porażki firma przyznaje zwrot postawionej stawki do 100 zł. Oczywiście firma pobiera 12% podatku, dlatego zwrot 100 zł wiąże się z obstawieniem i przegraniem kuponu o stawce 113,64 zł. Przyznany zwrot trafi na konto bonusowe. Środki te należy obrócić dwukrotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.91. Do obrotu kwalifikują się wyłącznie wygrane kupony.

Bonusy od trzech depozytów do 1500 zł

Mocną stroną tych bonusów jest ich wysoka kwota. Należy jednak pamiętać o spełnieniu pewnych wymagań, które zostały przedstawione poniżej (w tych przykładach mamy do czynienia z maksymalnymi dostępnymi bonusami):

  • Pierwszy bonus 100% od depozytu do 300 zł. Wpłacenie 300 zł oznacza 300 zł bonusu. Konieczne jest zagranie kuponów za 300 zł ze środków depozytowych.
  • Drugi bonus 50% od depozytu do 500 zł. Wpłacenie 1000 zł oznacza 500 zł bonusu. Konieczne jest zagranie kuponów za 1000 zł z depozytu.
  • Trzeci bonus 50% od depozytu do 700 zł. Wpłacenie 1400 zł oznacza 700 zł bonusu. Konieczne jest zagranie kuponów za 1400 zł ze środków depozytowych.

Po otrzymaniu bonusu, należy jeszcze go obrócić. We wszystkich trzech bonusach warunki są takie same. Bonusy należy obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie 1.91. Do obrotu kwalifikują się tylko wygrane kupony.

Bonus 60 zł za wykonanie zadań

Po każdym z trzech depozytów odblokowywane są zadania, które gracz powinien wykonać, aby zakwalifikować się do bonusu. Zwykle polegają one na obstawianiu konkretnych ofert ze stawką kuponu 15 zł i minimalnym kursem 1.91. Po wykonaniu wszystkich zadań po trzeciej wpłacie uwolniony zostanie bonus, który należy obrócić dwukrotnie na wygranych kuponach o minimalnym kursie 1.91.

Jak widać, wszystkie bonusy są bardzo ciekawe i obejmują spore kwoty. Dla niektórych graczy problemem może być jednak zaliczanie wyłącznie wygranych kuponów do obrotu.

sts 2

Co warto wiedzieć o ofercie zakładów w STS

Firma STS cieszy się również bardzo dobrymi opiniami, jeśli chodzi o ofertę zdarzeń, które można typować. Oferta obejmuje między innymi prawie 40 dyscyplin sportu. Oznacza to, że zarówno miłośnicy bardziej, jak i mniej popularnych rozgrywek, dyscyplin i wydarzeń sportowych znajdą typy dopasowane do swojej wiedzy i zainteresowań.

W szerokiej ofercie bukmachera STS można znaleźć następujące kategorie:

  • przedmeczowe zakłady bukmacherskie,
  • zakłady sportowe na żywo,
  • sporty wirtualne,
  • gry karciane (Betgames),
  • e-sport.

Zdaniem wielu graczy, STS to firma posiadająca najlepszą ofertę zakładów na rynku. Godne uwagi są nie tylko zakłady przed zdarzeniami, ale również zakłady na żywo, w których kursy zmieniają się na bieżąco zgodnie z sytuacją na arenie zmagań sportowców. To w połączeniu z szeroką ofertą transmisji na żywo sprawia, że każdy gracz może sprawnie reagować na zmieniającą się sytuację i podejmować czynności nakierowane na zwiększenie wygranej lub minimalizację strat.

sts 2

Dostępność usług STS w Polsce

Wielu typerów docenia również bezproblemowy dostęp do usług STS na terenie naszego kraju. Firma ta od wielu lat utrzymuje sieć punktów stacjonarnych, w których można obstawiać kupony za gotówkę. Ponadto godna uwagi jest przejrzysta i rozsądnie rozplanowana strona internetowa z typami, aktualnościami, promocjami oraz z dostępem do indywidualnych kont graczy.

Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych, takich jak telefony i tablety z systemami iOS oraz Android, mają również możliwość skorzystania z usług tego bukmachera. Wystarczy tylko pobranie oficjalnej aplikacji mobilnej. Zapewnia ona dostęp do wszystkich funkcjonalności i opcji, które są również dostępne na oficjalnej stronie www.

Inne istotne atuty STS

Jeśli mowa o mocnych stronach firmy STS to trzeba pamiętać o zróżnicowanych i bezpiecznych metodach wpłat, jak również wypłat, które nie są obciążone prowizjami. Są one dodatkowo realizowane w ciągu kilkunastu minut, więc nie trzeba długo czekać na swoje depozyty, jak również na wypłaty.

Mocną stroną firmy jest też bezproblemowy kontakt z działem obsługi klienta. Można to zrobić za pomocą formularza kontaktowego oraz czatu na żywo dostępnego w trybie 24/7.