Home STS kod promocyjny

STS kod promocyjny

STS kod promocyjny – na jakie bonusy można liczyć?

sts logo

STS to jedna z najbardziej znanych i renomowanych firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie na polskim rynku. Serwis ten posiada bardzo szeroką ofertę różnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Dba on również o swoich stałych, jak i nowych klientów, zapewniając im dostęp do licznych oraz bardzo atrakcyjnych promocji. Jeśli chodzi o bonusy dla nowych graczy, ich wykorzystanie wiąże się z koniecznością użycia specjalnego kodu podczas rejestracji.

Jaki jest kod promocyjny STS i co on daje?

Jeśli chodzi o kod promocyjny STS to jest nim hasło STS100 podawane w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Jego użycie sprawia, że gracz uzyskuje dostęp do specjalnego pakietu bonusów powitalnych. Składa się on z następujących promocji:

 • zakład bez ryzyka do 100 zł,
 • bonusy od depozytów do 1500 zł,
 • bonus za wykonanie określonych zadań (60 zł).

Skorzystanie z kodu STS100 pozwala na wykorzystanie wszystkich powyższych bonusów. Promocje te nie wykluczają się wzajemnie.

Zakład bez ryzyka do 100 zł

Wyłącznie gracze, którzy skorzystali z kodu promocyjnego STS100 podczas rejestracji konta, mają dostęp do cashbacku, czyli tak zwanego zakładu bez ryzyka do 100 zł. Innymi słowy, w przypadku przegranej, bukmacher zwraca część środków graczowi. W firmie STS promocja ta aktywuje się w ramach zwrotu środków po przegranym kuponie. Od zwrotu odejmowana jest kwota podatku. Dlatego, aby otrzymać maksymalny możliwy bonus, należy obstawić kupon na 113,64 zł. Zwrotem objęte są zakłady typowane ze środków własnych lub wykorzystywanych w ramach innego bonusu.

Pozostałe warunki zakładu bez ryzyka są następujące:

 • dokonanie depozytu,
 • dwukrotne obrócenie bonusu po kursie minimalnym 1.91,
 • tylko wygrane zakłady są zaliczane do obrotu bonusem,
 • do obrotu nie zaliczają się kupony z typami obejmującymi „Superofertę”, „Hit dnia” oraz zdarzenia z kategorii Betgames.

Bonusy od depozytów w STS

Kolejną interesującą ofertą promocyjną przygotowaną przez firmę STS jest bonus od pierwszych trzech depozytów. Łączna wartość tych bonusów to 1500 zł. W przypadku pierwszej wpłaty można liczyć na 100% do 300 zł. Drugi depozyt to bonus 50% do 500 zł, a trzeci to również bonus 50% do 700 zł.

Bonus od pierwszego depozytu jest przyznawany automatycznie, natomiast w przypadku drugiej i trzeciej wpłaty, taką promocję należy zaakceptować. Środki otrzymane w ramach bonusu pojawiają się na koncie bonusowym gracza. Zwykle można je wykorzystywać do typowania zdarzeń w ofercie przedmeczowej, jak również na żywo.

Aby wypłacić środki, należy zagrać kupony za sumę stawek równych lub większych niż wartość przyznanej kwoty bonusowej. Kurs nie może być mniejszy niż 1.85. Jeśli chodzi o zasady obrotu to prezentują się one następująco:

 • dwukrotny obrót bonusu,
 • maksymalny kurs kuponu to 1.91,
 • tylko wygrane kupony zaliczają się do obrotu.

Innymi słowy, w przypadku maksymalnych kwot bonusów, należy obrócić kolejno 600, 1000 i 1400 złotych. Do obrotu nie wliczają się kupony obejmujące „Hit dnia”, „Superofertę”, Betgames, Maxikombi, zakłady bezpieczne i wypłacone metodą cashout. Dobrą wiadomością jest to, że w panelu użytkownika można wygodnie i bezproblemowo sprawdzić bieżące saldo obrotu środków.

sts1

Bonusy za wykonywanie zadań w STS

Klienci firmy STS mogą również cieszyć się dodatkowymi bonusami, które są im przyznawane w zamian za wykonywanie różnych zadań. Oczywiście konieczne jest posiadanie konta gracza zarejestrowanego z kodem STS100. Wartość przyznawanej premii to 60 zł.

Przede wszystkim bonus ten obejmuje trzy wpłaty. Każda z nich odblokowuje dwa zadania do wykonania. Nie da się jednak skorzystać z części bonusu za wykonanie tylko kilku zadań. Można więc otrzymać 60 zł za wykonanie całości lub pozostanie się z niczym. Zadania do wykonania prezentują się następująco:

 • zadania po wykonaniu pierwszego depozytu:
  • wytypowanie kuponu w aplikacji mobilnej, którego stawka to minimum 15 zł, a kurs to minimum 1.91,
  • wytypowanie kuponu ze zdarzeniem z przedmeczowej oferty sportowej o stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91,
 • zadania po wpłaceniu drugiego depozytu:
  • wytypowanie kuponu z oferty LIVE o minimalnej stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91,
  • typowanie kuponu z przynajmniej jednym zdarzeniem Betgames o minimalnej stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91,
 • zadania po wpłaceniu trzeciego depozytu:
  • wytypowanie kuponu z przynajmniej jednym zdarzeniem ze sportów wirtualnych o minimalnej stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91,
  • wytypowanie kuponu z przynajmniej jednym zdarzeniem e-sportowym o minimalnej stawce 15 zł i minimalnym kursie 1.91.

Wykonanie powyższych zadań gwarantuje 60 zł wpłacanych na konto bonusowe gracza. Czas na wykonanie wszystkich zadań to 30 dni od momentu rejestracji konta. Zakłady, które kwalifikują się do realizacji zadań, powinny być obstawiane z wykorzystaniem własnych środków. Uzyskany bonus 60 zł należy obrócić trzykrotnie w ciągu 90 dni na wygranych kuponach, których minimalny kurs to 1.91.

Jak widać, nowi gracze mają dostęp do atrakcyjnego pakietu promocji na start. Ponadto firma ta posiada wiele ciekawych promocji, bonusów i ofert dla stałych graczy. Nic więc dziwnego, że cieszy się ona od wielu lat ogromną popularnością na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Jak działa kod promocyjny STS?

Promocja powitalna dostępna u legalnego bukmachera STS cieszy się bardzo dużą popularnością. Nie brakuje opinii, że jest to jeden z najciekawszych bonusów powitalnych dostępnych obecnie na polskim rynku. Ciekawie prezentuje się chociażby sam system wypełnienia zadań w celu otrzymania kolejnych bonusów. Być może zastanawiasz się, jak w pełni wykorzystać STS kod promocyjny. Warto zatem szerzej omówić poszczególne promocje wraz z przypisanymi zadaniami:

 • Zakład bez ryzyka 100 zł – ten bonus jest dostępny wyłącznie dla graczy, którzy wykorzystają kod promocyjny STS przy rejestracji konta. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracze mogą obstawić zakład bez ryzyka. Promocja dotyczy pierwszego zakładu postawionego po wpłacie. Jego kurs całkowity musi wynieść min. 1,85. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki, maksymalnie do 100 zł.
 • Bonusy od depozytów – bukmacher STS przygotował w sumie trzy bonusy od depozytów: 100% do 300 zł przy pierwszej wpłacie, 50% do 500 zł przy drugiej wpłacie oraz 50% do 700 zł przy trzeciej wpłacie. Realizując każdą z trzech pierwszych wpłat możesz zatem uzyskać bonus, który powiększy Twój kapitał na obstawianie zakładów bukmacherskich.
 • Bonus za zadania – dodatkowe 60 zł możesz odblokować za wykonywanie zadań, takich jak: obstawianie zakładu z oferty przedmeczowej, zagranie kuponu z aplikacji mobilnej, zagranie zakładu na żywo, postawienie kuponu w ofercie BetGames, postawienie zakładu na esport czy też obstawianie zakładu na sporty wirtualne. W ten sposób nie tylko zdobywasz dodatkowy kapitał, ale również gwarantujesz sobie dodatkowe środki na grę.

I to już wszystko co musisz wiedzieć o działaniu poszczególnych promocji dostępnych w ofercie bukmachera STS. Zasady są proste i klarowne. Należy jednak nadmienić, że wszystkie powyższe promocje należy wykorzystać w przeciągu 30 dni, bo właśnie przez tyle ważny jest pakiet powitalny. Można jedynie żałować, że w ofercie STS nie ma już bonusu bez depozytu, ale należy uczciwe przyznać, że dostępny na ten moment STS kod promocyjny wypada naprawdę korzystnie.

Jak wykorzystać STS kod promocyjny krok po kroku?

Rejestracja i weryfikacja konta w serwisie STS to proces, który nie powinien graczom sprawić żadnych trudności. Jest to intuicyjna czynność, z którą poradzą sobie także te osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Być może zastanawiasz się jednak, jak wykorzystać STS kod promocyjny, aby odebrać wszystkie prezenty i maksymalny bonus. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli, kieruj się poniższą instrukcją:

 1. Wybierz kod promocyjny STS na naszej stronie internetowej, a następnie przejdź do serwisu bukmachera i wybierz opcję rejestracji.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny, wklej we właściwe okienko STS kod promocyjny, a także zaakceptuj regulamin i zgody marketingowe.
 3. Dokonaj pierwszego depozytu, do którego możesz otrzymać premię 100% do 300 zł. Aby otrzymać maksymalny bonus, wpłać na konto przynajmniej 300 zł.
 4. Postaw pierwszy zakład z kursem 1,85 lub wyższym. Będzie to zakład bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do 100 zł.
 5. Dokonaj drugiej wpłaty, aby otrzymać bonus 50% do 500 zł. Aby otrzymać maksymalny bonus, wpłać na swoje konto przynajmniej 100 zł.
 6. Dokonaj trzeciej wpłaty, aby otrzymać bonus 50% do 700 zł. Aby otrzymać maksymalny bonus, wpłać na swoje konto przynajmniej 1400 zł.
 7. Wykonaj następujące zadania: obstaw przynajmniej po jednym zakładzie z oferty przedmeczowej, z oferty na żywo, ze sportów wirtualnych, z esportu oraz z BetGames, a także zakład z aplikacji mobilnej, aby otrzymać bonus 60 zł za wykonanie wszystkich zadań.
 8. Pamiętaj, że wszystkie bonusy wchodzące w skład pakietu powitalnego musisz wykorzystać z przeciągu 30 dni od momentu rejestracji.

Kierując się powyższymi wskazówkami bez trudu przejdziesz proces rejestracji i weryfikacji konta, a także odbierzesz wszystkie prezenty powitalne, jakie przewiduje STS kod promocyjny. Jeśli w trakcie tej czynności natrafisz na nieoczekiwane trudności, pamiętaj, że możesz skorzystać z chatu na żywo, aby skontaktować się z dziełem obsługi klienta i otrzymać niezbędną pomoc. Cały proces związany z rejestracją konta i wykorzystaniem kodu promocyjnego nie powinien zając dłużej, aniżeli kilkanaście minut.

Metody płatności dostępne w serwisie STS

W serwisie bukmacherskim STS gracze mogą liczyć na premie wypłacane do trzech kolejnych depozytów. W związku z tym kilka słów warto powiedzieć na temat tego, w jaki sposób gracze mogą wpłacić swoje pieniądze na konto w serwisie STS. Legalny bukmacher przygotował szeroki wachlarz metod płatności obejmujący szybkie przelewy bankowe, płatności kartą, płatności mobilne, a także przelewy z portfelów elektronicznych. Sposób realizacji wpłaty w zależności od wybranej metody wygląda następująco:

 • Ekspresowy przelew bankowy – płatności są realizowane przez serwisy partnerskie: PayU, Przelewy24 oraz Neopay. Po wybraniu jednej z metod zostaniesz przekierowany na stronę, na której wybiera się swój bank. Następnie trafisz na stronę logowania do banku. Po zalogowaniu dane do przelewu zostaną automatycznie uzupełnione, a Tobie pozostanie zatwierdzić przelew.
 • Płatności kartą – depozytu możesz dokonać także z pomocą karty płatniczej VISA lub Mastercard. W tym celu należy podać najważniejsze dane karty, takie jak: imię i nazwisko właściciela, numer karty, kod CVV oraz termin ważności. Dane możesz zapisać, aby następnym razem realizacja depozytu zajęła mniej czasu. Płatność kartą można dokonać także poprzez Apple Pay.
 • Płatność BLIK – jest to płatność mobilna realizowana z pomocą aplikacji bankowej. Wystarczy zalogować się do aplikacji, wybrać opcję BLIK, a następnie przepisać 6-cyfrowy kod. Potwierdź przelew, a środki zostaną od razu zaksięgowane na koncie.
 • Portfel elektroniczny – przelewy można realizować także za pomocą portfeli elektronicznych, takich jak: Skrill, Neteller, Paypal oraz Paysafecard.

Biorąc pod uwagę, że STS prowadzi swoją działalność także w punktach naziemnych, wpłaty można dokonać w dowolnym lokalu. Większość metod płatności pozwala zrealizować depozyt już od złotówki. Przy trzech pierwszych wpłatach warto jednak pamiętać o tym, że wysokość wpłaty ma decydujący wpływ na wysokość przyznanego bonusu. A propos metod płatności warto jeszcze dodać, że STS realizuje błyskawiczne wypłaty, co będzie dużym udogodnieniem w sytuacji, gdy zechcesz zrealizować wypłatę ewentualnych wygranych.

Oferta powitalna STS a warunek obrotu

Omawiając STS kod promocyjny warto bliżej przyjrzeć się warunkom obrotu, jakie są przypisane do poszczególnych bonusów. To od nich zależeć będzie to, kiedy gracze będą mogli wypłacić bonusowe środki wraz z ewentualnymi wygranymi. Zacznijmy od tego, że zakład bez ryzyka do 100 zł nie jest objęty warunkiem obrotu. Jeśli przegrasz pierwszy kupon, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do 100 zł (ale bez podatku od stawki). Środki trafią na saldo główne, dzięki czemu będzie je można od razu wypłacić lub przeznaczyć na obstawianie dowolnych zakładów bukmacherskich. Warunkiem obrotu nie jest objęty również dodatkowy bonus w wysokości 80 zł za wykonanie zadań.

Warunkiem obrotu są natomiast objęte bonusy depozytowe. Do wszystkich trzech bonusów przypisano taki sam warunek obrotu. Przyznane środki należy obrócić 2 razy obstawiając zakłady z kursem 1,91 lub wyższym. Trzeba przyznać, że jak na bonusy o łącznej wartości do 1500 zł nie są to wygórowane warunki obrotu. Gracze nie muszą zatem opracowywać skomplikowanej strategii obracania bonusem, aby mieć szanse na obronienie przyznanych środków. Należy jednak pamiętać o jednej bardzo istotnej kwestii. Wszystkie bonusy dostępne w ramach pakietu powitalnego trzeba wykorzystać w przeciągu 30 dni.

Na co można przeznaczyć środki bonusowe?

STS to bukmacher mogący pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów bukmacherskich. Gracze na pewno będą mogli przeznaczyć otrzymane środki bonusowe na zakłady, które im najbardziej odpowiadają. Pełna oferta jest podzielona na pięć głównych kategorii, a mianowicie: Zakłady bukmacherskie, Zakłady live, Betgames, Sporty wirtualne oraz Esport. Zakłady bukmacherskie to kategoria, w której znajdziemy zakłady przedmeczowe podzielone na kilkadziesiąt różnych dyscyplin, od tych najbardziej znanych (piłka nożna, tenis koszykówka) po bardziej niszowe w naszym kraju (snooker, piłka wodna, unihokej). W kategorii z zakłady live można natomiast obstawiać wydarzenia sportowe w czasie rzeczywistym, śledząc wyniki aktualizowane na żywo lub transmisję z meczu. Funkcja STS TV z transmisjami to bardzo ważne udogodnienie w ofercie tego bukmachera.

Betgames to inaczej gry karciane prowadzone przez prawdziwych krupierów na żywo. Gracze nie biorą czynnego udziału w rozgrywce, ale mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na ich wynik. Sporty wirtualne to zakłady, w których można obstawiać wydarzenia sportowe rozgrywane przez algorytm komputerowy. Mecze są ukazywane w formie realistycznych symulacji i trwają kilkadziesiąt sekund. No i na koniec Esport, czyli coraz popularniejsze wydarzenia na najważniejsze sporty elektroniczne, takie jak chociażby: Counter Strike, League of Legends czy DOTA. Jak widzisz, STS kod promocyjny pozwoli Ci zdobyć spory zapas środków potrzebnych do tego, aby dużo swobodniej obstawiać zakłady bukmacherskie. Przypomnijmy, że z każdą z wyżej wymienionych kategorii zapoznasz się bliżej w trakcie wykonywania zadań potrzebnych do uzyskania dodatkowego bonusu 60 zł.

Kod promocyjny STS w aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie w STS są dostępne także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. I jest to apka stojąca na bardzo wysokim poziomie, o czym najlepiej świadczy fakt, że często jest ona wymieniana w gronie najlepszych aplikacji bukmacherskich w naszym kraju. Rozwiązanie to możemy polecić wszystkim inwestorom, którzy cenią sobie wygodę i swobodę. Niewątpliwym atutem jest to, że za pośrednictwem aplikacji można nie tylko obstawiać zakłady bukmacherskie, ale również oglądać transmisje na żywo niektórych wydarzeń sportowych. I to bez wątpienia jeden z tych atutów, dla których tak wielu graczy decyduje się na używanie aplikacji tego bukmachera.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie bukmacherskim STS, możesz założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W ten sposób bez trudu wykorzystasz STS kod promocyjny i odbierzesz bonus powitalny. Aplikacja zapewnia też wygodne metody płatności, a więc z jej poziomu zrealizujesz depozyt niezbędny do tego, aby otrzymać środki bonusowe. Przypomnijmy, że obstawienie dowolnego zakładu w aplikacji mobilnej jest jednym z zadań do wykonania potrzebnych do tego, aby otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 60 zł.

Kto może skorzystać z oferty powitalnej STS?

Bonus powitalny oferowany przez STS kod promocyjny jest adresowany do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Biorąc pod uwagę, że STS to bukmacher funkcjonujący na polskim rynku od 1997 roku (od 2012 roku na podstawie licencji Ministra Finansów), część graczy może nawet nie pamiętać o tym, że kiedyś rejestrowali już konto u tego bukmachera. Wówczas przy rejestracji pojawi się oczywiście błąd i komunikat, że użytkownik o takich danych posiada już konto w STS. Konto mogą założyć osoby pełnoletnie, a do uzyskania dostępu do wszystkich funkcji serwisu (w tym możliwości wypłacania pieniędzy) niezbędne jest przejście procesu weryfikacji tożsamości, polegającego na załączaniu skanów lub zdjęć dokumentu tożsamości.

Czy kod promocyjny STS może się zmienić?

Jak najbardziej, legalni bukmacherzy w naszym kraju muszą być gotowi na wysoki poziom konkurencji. Na ten moment na polskim rynku funkcjonuje blisko 20 internetowych bukmacherów, a każdy z nich posiada bonus powitalny, który ma przekonać nowych graczy do założenia konta. Firmy muszą zatem reagować na zmieniające się realia, a także dostosowywać swoją ofertę powitalną do oczekiwań graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta w ich serwisach. To sprawia, że bonusy powitalne dostępne w ofertach legalnych bukmacherów stale ulegają zmianom.

Nie inaczej jest w przypadku bukmachera STS. A warto nadmienić, że pośród legalnych bukmacherów w naszym kraju STS zalicza się do grona najstarszych. W związku z tym, w przeszłości gracze mogli liczyć na inne formy bonusu powitalnego. Jeszcze do niedawna dostępny był STS kod promocyjny oferujący bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i premię do pierwszej wpłaty. A zatem, tak, kod promocyjny STS jak najbardziej może ulec zmianom w przyszłości. Na ten moment możemy jednak bardzo pozytywnie ocenić aktualny bonus – to dobry moment, aby założyć konto w STS.

Bonus na start w STS – plusy i minusy

Czy bonus powitalny w STS to dobra oferta dla graczy rejestrujących konto? Wiele zależy oczywiście od indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z typerów. Jeśli chodzi o zalety oferty promocyjnej w STS, warto wskazać dużą wartość przyznawanych prezentów. Gracze mogą wzbogacić się o dodatkowe 1660 zł, co jest naprawdę dobrym (choć nie najwyższym wynikiem) na tle innych bukmacherów. Jak na tak wysoki bonus, pochwalić należy łagodny warunek obrotu, z którym gracze nie powinni mieć większych trudności. Na plus ocenimy również różnorodność oferty powitalnej. Mamy tu cztery różne prezenty, a mianowicie: zakład bez ryzyka, bonus powitalny do pierwszej wpłaty, bonus reload do drugiej i trzeciej wpłaty, a także bonus za aktywność. Dzięki temu, kod promocyjny STS lepiej sprosta oczekiwaniom i potrzebom różnych typerów.

Jakie są minusy aktualnej oferty powitalnej? Większość graczy na pewno dostrzega to, że z oferty powitalnej w STS zniknął niestety bonus bez depozytu. Jeszcze do niedawana nowi gracze mogli zyskać freebet za samo zarejestrowanie konta. Pewnym minusem jest również to, że wszystkie prezenty wchodzące w skład pakietu powitalnego STS trzeba wykorzystać w przeciągu 30 dni. Są to jednak drobne wady w obliczu tak okazałego bonusu powitalnego. A zatem, oceniając całokształt tej oferty można stwierdzić, że aktualny STS kod promocyjny prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i stanowi dobrą propozycję dla graczy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta w tym miejscu.

Co o promocji powitalnej w STS sądzą inni gracze?

Bonus powitalny w STS cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony typerów. Gracze doceniają wysoką wartość tego pakietu powitalnego, jak również jego formę – bonus powitalny do pierwszej wpłaty, bonus reload do drugiego i trzeciego depozytu oraz zakład bez ryzyka. Typerzy bardzo pozytywnie oceniają STS kod promocyjny także ze względu na łagodny warunek obrotu. Gracze nie powinni mieć problemu z tym, aby obrócić środki bonusowe i przenieść je na swoje konto główne, skąd mogą zostać wypłacone. Wielu graczy ubolewa nad tym, że z oferty powitalnej STS zniknął na ten moment bonus bez depozytu, który pozwalał zdobyć dodatkowe środki za samą rejestrację konta. Jednak ogólne opinie za całokształt są bardzo pozytywne i przekonują, że kod promocyjny STS stoi na wysokim poziomie.

Promocje STS dla aktywnych klientów

STS to marka na tyle rozpoznawalna i chętnie wybierana przez graczy, że bukmacher ten nie musi się specjalnie silić na promocje dla aktywnych graczy. Dlatego w ofercie nie znajdziemy zbyt wielu promocji stałych, z których można byłoby korzystać na co dzień. Warto jednak wskazać specjalne sekcje zakładów bukmacherskich, czyli Superoferta i Hit Dnia, w których znajdziemy popularne wydarzenia sportowe, które można obstawić po podwyższonym kursie. Mamy także promocję „Zaproś kumpla”, w ramach której możesz zdobyć 340 zł (50 zł za każdego zaproszonego (do sześciu graczy) + 20 zł za trzeciego i szóstego). Aby otrzymać bonus, zaproszeni gracze muszą wykonać określoną aktywność.

Legalny bukmacher STS może natomiast zaoferować szeroki wybór promocji tymczasowych. Są one związane z popularnymi wydarzeniami sportowym. Gracze mogą liczyć na darmowe zakłady, jak również bonusy reload do kolejnych depozytów. Są również akcje promocyjne, w ramach których aktywni gracze mogą rywalizować o nagrody. W związku z tym, STS kod promocyjny to niejedyna okazja do tego, aby zapewnić sobie dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Czy warto założyć konto u bukmachera STS?

STS to największy polski bukmacher, który zbudował spore zasięgi także w kilku innych krajach europejskich. Jest to sprawdzona marka ciesząca się ogromnym zaufaniem ze strony typerów. Klienci bukmachera STS mogą liczyć na szereg przydanych funkcji i udogodnień, jak chociażby STS TV, czyli transmisje popularnych wydarzeń sportowych dostępne w ofercie zakładów na żywo. Dużym plusem jest także chat, na którym gracze mogą udostępniać swoje typy. Biorąc pod uwagę całokształt oferty, STS to bukmacher, u którego na pewno warto posiadać konto.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, obecnie czeka na Ciebie STS kod promocyjny, z którym możesz odebrać prezenty o łącznej wartości 1660 zł. W skład pakietu powitalnego wchodzą: zakład bez ryzyka 100 zł, bonus 100% do 300 zł do pierwszej wpłaty, bonus 50% do 500 zł do drugiej wpłaty, a także 50% do 700 zł przy trzeciej wpłacie. Ponadto, gracze mogą zgarnąć dodatkowe 60 zł za wykonanie aktywności związanych z obstawianiem zakładów z różnych sekcji dostępnych w ofercie. Pakiet powitalny dostępny w STS stoi na naprawdę wysokim poziomie i stanowi korzystną propozycję dla tych osób, które zastanawiają się nad założeniem konta.