Home Promocje na dziś

Promocje na dziś

W ofertach firm bukmacherskich można znaleźć bardzo wiele ciekawych ofert obejmujących różnorodne promocje i bonusy. Dotyczą one zarówno nowych, jak i stałych graczy. Trzeba pamiętać, że zarówno oferty powitalne, jak i dotyczące regularnych klientów, ciągle się zmieniają. Poniżej można znaleźć informacje dotyczące promocji, które na dzień dzisiejszy obowiązują u różnych popularnych bukmacherów prowadzących działalność na terenie naszego kraju.

Superbet – oferta na dzień dzisiejszy

Na dzień dzisiejszy, firma Superbet oferuje swoim klientom liczne i interesujące promocje wchodzące w skład pakietu powitalnego. W ramach promocji „Tydzień bez ryzyka”, w przypadku poniesienia straty przez pierwszy tydzień gry, można ją odzyskać do kwoty 3500 zł i spełnieniu warunków obrotu. Dodatkowo można liczyć na bonus od depozytu do 200 zł i na darmowy zakład w kwocie 35 zł. Pobranie i używanie aplikacji oznacza z kolei bonus na poziomie 20 zł. Ponadto firma ta oferuje wiele promocyjnych zdarzeń, takich jak na przykład gol danej drużyny w konkretnym meczu, itp. Warto więc regularnie sprawdzać promocje na dziś w firmie Superbet.

Fortuna – promocje na dziś

Jeśli chodzi o obecne promocje i bonusy dostępne w firmie Fortuna to klienci tego bukmachera mogą liczyć na zakłady bez ryzyka do łącznej kwoty 600 zł. Co więcej, środki otrzymywane w ramach takich bonusów, nie są obarczone żadnymi wymogami dotyczącymi obrotu. Jest to więc doskonała opcja dla wszystkich osób, którym zależy na możliwości budowania solidnego bankrollu bez konieczności nadmiernego ryzykowania własnych środków finansowych. Dodatkowo klienci mogą liczyć na darmowe zakłady do kwoty 35 zł. Ponadto udostępnienie pierwszego kuponu na specjalnie przygotowanej stronie pozwala na otrzymanie dodatkowego bonusu na kwotę 5 zł.

Aktualne promocje w STS

Firma STS jest jednym z największych i najpopularniejszych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. Na dzień dzisiejszy firma ta posiada specjalny bonus dla nowych klientów rejestrujących swoje konta z kodem [KOD]. Obejmuje ona zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Ponadto nowi oraz stali gracze dokonujący pierwszego i kolejnych dwóch depozytów, mogą liczyć na bonusy od takich wpłat do łącznej kwoty 1500 zł. Ponadto wykonanie zadań wskazanych przez bukmachera uwalnia bonus w wysokości 60 zł. Jeśli mowa o promocjach na dziś to obejmują one też różne podwyżki kursów na konkretne wydarzenia, itp.

Obecne bonusy i promocje w firmie Betclic

Aktualnie firma Betclic oferuje swoim klientom dostęp do zakładu bez ryzyka na kwotę 200 zł. Ponadto można liczyć na zwiększenie wygranej nawet o 120% w przypadku obstawiania kuponów AKO. Oznacza to, że zarówno nowi, jak i regularni gracze korzystający z ofert Betclic mogą liczyć na możliwość znacznej poprawy swoich ewentualnych wygranych i zbudowania solidnej puli środków przeznaczonych na dalsze zakłady lub do wypłaty.

Na jakie promocje można obecnie liczyć u bukmachera forBET?

Jeśli chodzi o promocje na dziś to obecnie w firmie forBET, klienci zakładający konta z kodem [KOD], mogą liczyć na powitalny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 1300 zł. Ponadto dokonanie depozytu oznacza uzyskanie środków dodatkowych do 2000 zł. Istotnym atutem jest zwiększenie kursów o 14% przez aż 30 dni w ramach pierwszego miesiąca gry bez podatku. Mamy więc do czynienia z atrakcyjną ofertą pozwalającą na zróżnicowane typowanie i generowanie sporych wygranych przy jednocześnie niskim wkładzie własnych środków.

Promocje na dziś w firmie Fuksiarz

Aktualnie firma Fuksiarz posiada bardzo szeroką ofertę promocyjną składającą się z różnych bonusów zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Bardzo atrakcyjną opcją jest zakład bez ryzyka do 500 zł bez obowiązku obrotu. Dodatkowo codziennie można liczyć na interesujące promocje z zakresu cashbacku również bez obrotu (do 200 zł). Zainstalowanie i korzystanie z aplikacji wiąże się z kolei z możliwością otrzymania freebetu na kwotę 50 zł. Nie należy też zapominać o darmowym zakładzie na kwotę 20 zł do wykorzystania w ofercie La Liga. Jeśli mowa o stałych bonusach i ciekawych opcjach obowiązujących aż po dziś dzień to Fuksiarz zapewnia możliwość rozliczenia kuponu jako wygranego, na przykład gdy wybrany zespół uzyskał dwubramkową przewagę (nawet jeśli ostatecznie przegra lub zremisuje mecz).

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Oczywiście na rynku działalność prowadzi również wiele innych firm, które oferują atrakcyjne promocje. Warto sprawdzać regularnie ich oferty pod kątem zmian stałych promocji czy też pojawienia się jakichś ofert okolicznościowych, powiązanych z konkretnymi zdarzeniami, itp.

Rzecz jasna, poszukując atrakcyjnych promocji na dziś, należy zwrócić uwagę na to czy dana firma bukmacherska posiada licencję Ministerstwa Finasnów. Tylko posiadanie takiego pozwolenia sprawia, że obstawianie zakładów i wypłacanie wygranych jest w takich firmach zgodne z przepisami, które obowiązują na terenie naszego kraju. Dobrą wiadomością jest to, że na krajowym rynku działalność prowadzi kilkunastu legalnych bukmacherów, więc poszukiwanie aktualnych promocji nie jest niczym trudnym.