Home Fortuna opinie

Fortuna opinie

Fortuna – opinie i opis firmy bukmacherskiej

fortuna logo

Firma Fortuna jest jednym z najbardziej doświadczonych bukmacherów prowadzących działalność na obszarze Polski. Usługodawca ten istnieje od 1996 roku. Jego duże doświadczenie z pewnością przekłada się na profesjonalną obsługę klienta, szeroką ofertę, jak również atrakcyjne bonusy i promocje oraz wiele innych czynników wpływających pozytywnie na opinie graczy czy też ekspertów. Warto więc dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego co prezentowana firma ma do zaoferowania.

Atrakcyjne bonusy powitalne Fortuna

Oferta powitalna firmy Fortuna w znacznej większości zbiera pozytywne recenzje graczy i ekspertów. Łącznie nowi gracze, rejestrujący konta z kodem FORTUNA600, mają dostęp do aż trzech zakładów bez ryzyka o wartości łącznej 600 zł. Ponadto dostępne są trzy darmowe zakłady na kwotę 40 zł (freebet).

Jeśli chodzi o zakłady bez ryzyka to cieszą się one ogromną popularnością i bardzo pozytywnymi opiniami ze względu na brak wymagań odnośnie obstawianych kuponów. Ponadto w przypadku przegranej, kwota zwrotu nie musi być obracana, więc nadaje się od razu do wypłaty lub dalszego wykorzystania według własnego uznania gracza. Cashbacki oferowane przez Fortunę prezentują się następująco:

 • zwrot do 100 zł za pierwszy kupon,
 • zwrot do 200 zł po 72h (3 dni),
 • zwrot do 300 zł po 144h (6 dni).

Każdy z tych cashbacków przysługuje na pierwszy kupon wytypowany po aktywacji promocji. Należy więc zwrócić na to uwagę i odpowiednio przygotować swoje typy. Jeśli chodzi o kwotę zwrotu to jest to pełna stawka kuponu, a nie jego część. Jest to ważny atut wyróżniający Fortunę na tle wielu ofert konkurencyjnych firm.

Firma Fortuna oferuje również trzy darmowe zakłady przyznawane w formie specjalnych punktów FKP. Na początek należy kompletnie zweryfikować konto, aby otrzymać darmowy zakład o wartości 20 zł bez depozytu. Dodatkowo skorzystanie z kodu FORTUNA600 przy rejestracji, zapewni drugi zakład na kwotę 15 zł. Udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów” po raz pierwszy, pozwoli na otrzymanie kolejnego zakładu na kwotę 5 zł.

Środki otrzymane z freebetu można przeznaczyć na jeden lub więcej kuponów. Wygrane pieniądze, pomniejszone o kwotę freebetu trafiają od razu na konto depozytowe, więc nie ma żadnych wymagań związanych z ich obrotem.

fortuna 3

Szeroki wybór zakładów w Fortunie

Atrakcyjna oferta bonusowa bez warunków obrotu to nie jedyny czynnik sprawiający, że Fortuna od lat cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Bardzo ważne jest to, że każdy bez większych problemów znajdzie swoje ulubione dyscypliny oraz rozgrywki do typowania. Oferta zakładów jest bowiem bardzo obszerna i obejmuje różne mniej i bardziej popularne sporty, a także wydarzenia. W firmie Fortuna można więc typować zdarzenia z następujących kategorii:

 • Zakłady bukmacherskie – gracz otrzymuje dostęp do ponad 40 dyscyplin sportu. Dodatkowo dział ten obejmuje e-sport, a także zdarzenia związane z polityką, rozrywką czy też finansami.
 • Zakłady na żywo – obejmują one e-sport oraz wiele popularnych dyscyplin i wydarzeń. Dzięki tej opcji każdy może reagować na to co dzieje się na arenie zmagań w czasie rzeczywistym. W ten sposób możliwe jest poszerzanie wygranej, jak również minimalizowanie ewentualnych strat.
 • Sporty wirtualne – są do dyscypliny, których rezultaty są generowane za pomocą algorytmu komputerowego. Obejmują one piłkę nożną, wyścigi konne oraz wyścigi psów.
 • Bet on Games – chodzi tutaj o różne typy gier karcianych.

Szeroka oferta zakładów sprawia, że gracze mają dużą różnorodność, jeśli chodzi o tworzenie kuponów SOLO, jak również AKO. Godne uwagi są też zakłady systemowe oraz zakłady obejmujące wiele typów na jedno zdarzenie. Pozytywne opinie zbierają też tak zwane „Zakłady bezpieczne”, w których kupon będzie rozliczony jako wygrany, nawet jeśli jedno zdarzenie nie będzie trafione.

fortuna aplikacja ios

Atrakcyjne kanały dostępu do oferty Fortuny

Podstawową metodą dostępu do oferty firmy Fortuna jest jej strona internetowa. Wszystkie informacje są rozmieszczone zgodnie ze standardami bukmacherów on-line. Całość jest przejrzysta, łatwa w zrozumieniu i obsłudze. Rozwiązanie internetowe jest wygodne i stanowi świetną alternatywę dla zakładów w punktach stacjonarnych rozsianych po różnych zakątkach kraju.

Godną polecenia i atrakcyjną opcją jest również aplikacja mobilna Fortuny. Zapewnia ona dostęp do wielu ważnych funkcjonalności i opcji, takich jak:

 • zakłady przedmeczowe oraz na żywo (ponad 40 dostępnych dyscyplin),
 • możliwość oglądania transmisji na żywo wielu wydarzeń,
 • dostęp do bezpiecznych i szybkich wpłat, a także wypłat,
 • kompleksowe statystyki,
 • powiadomienia o ciekawych ofertach oraz rozliczeniach kuponów.
fortuna 4

Depozyty i wypłaty w serwisie Fortuna

Kolejna mocna strona Fortuny to jej oferta dotycząca depozytów, jak i wypłat. Wpłata powinna mieścić się w granicach od 1 do 100 000 zł i nie pobiera się od niej żadnej prowizji. Firma oferuje następujące i błyskawiczne metody płatności:

 • karty płatnicze MasterCard i Visa,
 • Apple Pay,
 • BLIK,
 • przelew bankowy,
 • Tpay,
 • PayU.

Jeśli chodzi o wypłaty to są one również bezpieczne i szybkie (przelewy bankowe). Minimalna wypłata to 0,01 zł. Nie ma żadnego limitu, jeśli chodzi o górną granicę wypłaty.