Home forBET opinie

forBET opinie

ForBET – opinie o firmie i recenzja bukmachera

forBET logo

Firma forBET jest dobrze znana na polskim rynku usług bukmacherskich. Działa ona od 2016 roku, więc posiada spore doświadczenie oraz zbiera liczne opinie od szerokiego grona graczy. Są one wystawiane na podstawie wielu czynników, takich jak oferta zakładów, obsługa klienta, dostępne metody płatności czy też dostępność różnych bonusów, jak również promocji. Poniżej można znaleźć więcej przydatnych informacji na ten temat.

Bonusy powitalne forBET i opinie na ich temat

Oczywiście, jednym z podstawowych czynników wpływających na opinię o danej firmie bukmacherskiej jest dostępność ciekawych promocji i bonusów. W przypadku firmy forBET, warto zwrócić uwagę na ofertę powitalną dostępną dla klientów, którzy założyli swoje konta z wykorzystaniem kodu FORBET. Pakiet bonusów startowych składa się z trzech elementów przedstawionych poniżej:

 • Cashback, czyli zakład bez ryzyka do 1300 zł. Jest to promocja obejmująca pierwszy kupon obstawiony przez gracza po zarejestrowaniu się w serwisie. Wysoki bonus oraz odzyskanie 100% stawki stawianego kuponu to z pewnością istotny atut wpływający pozytywnie na opinie o tym bukmacherze. Samo działanie tego bonusu nie jest skomplikowane. Po wpłaceniu minimalnego depozytu 20 zł (najwyższy bonus jest dostępny przy wpłacie 1300 zł) należy po prostu obstawić kupon. Nie ma żadnego wymogu odnośnie ilości zdarzeń czy też kursu. Musi on jednak obejmować zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo lub sportów wirtualnych. W przypadku przegranej środki zostaną zwrócone. Przed uzyskaniem możliwości ich wypłaty, należy obrócić je jeden raz na kuponach zawierających przynajmniej 3 zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.
 • 200% od depozytu do 2000 zł – ta oferta zbiera pochlebne opinie ze względu na możliwość uzyskania aż 200% wpłaty. Trzeba jednak pamiętać, że konieczne jest uwolnienie tej promocji polegające na obstawieniu kuponów za wartość drugiej wpłaty po minimalnym kursie 2.00. Uwolniony bonus należy następnie obrócić na kuponach z trzema zdarzeniami. Minimalny kurs kuponu to 2.50, a pojedynczego zdarzenia to 1.30. Czas na pełny obrót to 14 dni.
 • Gra bez podatku przez 30 dni – jest to ciekawa promocja doceniana przez wielu graczy. Umożliwia ona zyskanie wyższych kursów w zakładach przedmeczowych, na żywo oraz obejmujących sporty wirtualne. Jedynym warunkiem jest obstawianie kuponów z przynajmniej trzema zdarzeniami o minimalnych kursach 1.30.
forbet 3

Bogata oferta zakładów w forBET

Wielu graczy wystawiających temu bukmacherowi pozytywne opinie, doceniło szeroką ofertę zakładów bukmacherskich. Została ona podzielona na następujące kategorie:

 • Oferta (zakłady przedmeczowe) – można tutaj znaleźć około 30 mniej i bardziej popularnych dyscyplin sportu, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Istotne jest to, że firma kładzie nacisk zarówno na popularniejsze, jak i mniej popularne rozgrywki (np. niższe ligi piłkarskie w Polsce). Zakładka ta obejmuje również wydarzenia e-sportowe.
 • Zakłady na żywo – dział ten obejmuje również wiele ciekawych dyscyplin, w których możliwe jest obstawianie różnych zdarzeń z kursami zmieniającymi się zgodnie z sytuacją na arenie sportowej. Każde wydarzenie na żywo posiada specjalny podgląd graficzny ułatwiający graczowi zapoznanie się z sytuacją.
 • Sporty wirtualne – do wyboru jest kilka dyscyplin, które można obstawiać w trybie 24/7. Wszystkie rozgrywki wirtualne odbywają się zgodnie z wyliczeniami algorytmów komputerowych.
 • Gry karciane – dział ten umożliwia obstawianie różnych zdarzeń w grach karcianych.
 • Betarchitekt – opcja ta pozwala na typowanie kilku zdarzeń z jednego meczu na jednym kuponie.

Oferta ta jest więc całkiem szeroka i elastyczna, a to z kolei jest doceniane przez wielu zadowolonych klientów. Nic więc dziwnego, że forBET cieszy się pozytywnymi opiniami.

forbet 4

Mobilna aplikacja forBET i jej funkcjonalności

Poza przejrzystą i łatwą w obsłudze stroną internetową, firma forBET oferuje drugi istotny kanał dostępu do swojej oferty. Chodzi tutaj oczywiście o aplikację przygotowaną z myślą o użytkownikach smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych z systemami Android, a także iOS. Do grona istotnych cech mających ważny wpływ na opinię o aplikacji, zaliczane są następujące atuty:

 • dostęp do szerokiej oferty przedmeczowej i zakładów na żywo,
 • możliwość szybkiego typowania,
 • czat do rozmów z innymi graczami,
 • wyszukiwanie kursów,
 • rozbudowane statystyki,
 • możliwość dokonywania szybkich, a także bezpiecznych wpłat i wypłat.
forbet 5

Bezpieczne metody płatności forBET

Depozyty w firmie forBET można realizować za pomocą jednego z bezpiecznych systemów płatności błyskawicznych. Firma oferuje następujące metody:

 • Tpay,
 • Przelewy24,
 • DotPay,
 • Paysafecard,
 • Skycash.

Wszystkie transakcje są zabezpieczone. Minimalna kwota depozytu to 1 zł. Ponadto atutem jest brak prowizji od przeprowadzanych płatności. Dobrą wiadomością jest też szybka realizacja wypłat poprzez system Quick Pay. Takie płatności są wykonywane w godzinach od 9:00 do 23:00.

Można zauważyć, że firma forBET posiada wiele istotnych atutów i cech. Nic więc dziwnego, że w znacznej większości opinie na jej temat są pozytywne.