Home eWinner opinie

eWinner opinie

Opinie o eWinner po zakończeniu działalności’

ewinner logo

Wiadomo już, że firma bukmacherska eWinner zaprzestała prowadzenia dalszej działalności na terenie naszego kraju. Przez wiele lat swojej działalności, bukmacher ten zbierał różne recenzje i opinie od szerokiego grona klientów, jak też ekspertów. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego bukmachera oraz wrażenia jakie pozostawił po sobie w środowisku bukmacherskim na terenie Polski.

Informacje na temat eWinner

Na wstępie należy zaznaczyć, że firma ta nie działa już na obszarze naszego kraju. Wycofanie z rynku nastąpiło zgodnie z przedstawionym niżej kalendarzem:

 • bonusy powitalne były dostępne do 1 marca 2023 roku,
 • nowe zakłady można było typować do 31 marca 2023,
 • również do 31 marca 2023 należało wykorzystać wszystkie promocje i bonusy,
 • do 27 kwietnia 2023 istniała możliwość wykorzystania punktów lojalnościowych, które po tej dacie po prostu przepadły,
 • zakłady długoterminowe z datą 26 czerwca 2023 zostały rozliczone dzień później,
 • do 30 czerwca 2023 gracze mogli zlecać samodzielnie wypłaty, a po upływie tego terminu zostały one zrealizowane automatycznie.

Oczywiście firma ta zbierała recenzje bazujące na różnych istotnych czynnikach. Poniżej można znaleźć więcej informacji na ten temat.

Oferta powitalna bukmachera eWinner

Wielu graczy wystawiło pozytywne recenzje temu bukmacherowi, ze względu na atrakcyjny pakiet promocji powitalnych, które można było uzyskać rejestrując konto z kodem MAXBET. Wspomniany pakiet prezentował się następująco:

 • Zakład bez ryzyka 110 zł – jest to promocja dotycząca pierwszego zakładu typowanego ze środków depozytowych. Warunkiem było wykorzystanie kodu oraz zaznaczenie chęci skorzystania z bonusu przy rejestracji. Ponadto minimalna kwota depozytu uprawniająca do bonusu to 20 zł (za tyle trzeba było obstawić kupon). Pełny cashback w kwocie 110 zł można było otrzymać po wytypowaniu kuponu za 125 zł (firma odejmowała podatek). W przypadku błędnego typowania taka kwota od razu trafiała na konto depozytowe. Brak konieczności obracania bonusem był znacząco doceniany przez szerokie grono klientów tej firmy.
 • Bonus 50% od drugiej wpłaty – wpłacając drugi depozyt, gracz otrzymywał połowę jego wartości. Maksymalna dostępna kwota to 500 zł i można było ją otrzymać w przypadku depozytu na kwotę 1000 zł. Minimalna wpłata to 20 zł. Aby otrzymać bonus, konieczne było obstawienie kuponów o minimalnym kursie 1.50 za stawkę depozytu. Sam bonus należało następnie obrócić sześciokrotnie po minimalnym kursie 2.50 na kuponach SOLO lub AKO z typami przedmeczowymi lub live. Był to spory bonus, jednak warunki jego obrotu dla wielu graczy były dość wygórowane.
 • Darmowy zakład bez depozytu – gracze chcący budować bankroll bez ryzykowania własnych środków oraz osoby chcące przetestować ofertę eWinner, mogły liczyć na darmowy zakład bez depozytu na kwotę 5 zł. Otrzymanie go wiązało się z zapisem do Klubu eWinner. Na początek gracz otrzymał 1500 punktów, które można było wymienić na ten zakład przeznaczony wyłącznie do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Klienci doceniali fakt braku wymagań odnośnie obstawianego kuponu. Ewentualna wygrana pomniejszona o 5 zł trafiała od razu na konto depozytowe i nie trzeba było jej obracać.

Zakłady oferowane przez eWinner

Bardzo ważny wpływ na opinie o eWinner miała szeroka oferta zakładów obejmująca różne rynki i kategorie. Podstawę stanowiły oczywiście „Zakłady bukmacherskie” z typami przedmeczowymi w ramach 20 różnych dyscyplin sportowych oraz e-sportowych. Zarówno miłośnicy bardziej, jak i mniej popularnych sportów mogli znaleźć ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb.

Ponadto część najważniejszych wydarzeń sportowych można było obstawiać w ramach „Zakładów na żywo”. To pozwalało reagować na wydarzenia na arenach sportowych i dostosowywać do nich swoje typy, tak aby generować jeszcze większe zyski albo minimalizować ewentualne straty.

Godne uwagi były także sporty wirtualne, gry karciane oraz oferta typu „Custom Bet”, w której gracz miał możliwość zgłaszania własnych propozycji typów. Taka różnorodność wraz z przyjmowaniem ofert wymyślonych przez samych graczy podobała się wielu klientom tej firmy.

Strona internetowa i mobilna aplikacja eWinner

Jeśli mowa o firmie eWinner to warto pamiętać, że jej strona internetowa była nie tylko estetyczna, ale również przejrzysta i łatwa w obsłudze. Nie odbiegała ona od standardów, do których przyzwyczaiły nas inne firmy działające w tej branży.

Poza stroną internetową, kanałem dostępu do oferty i funkcjonalności systemu eWinner była profesjonalnie przygotowana aplikacja mobilna. Charakteryzowała się ona następującymi cechami, a także atutami:

 • pełna oferta zakładów (taka sama jak na stronie www),
 • bonusy dedykowane wyłącznie dla użytkowników aplikacji,
 • szybkie i bezpieczne płatności,
 • dostęp do programu lojalnościowego,
 • transmisje meczów eWinner 2. Ligi piłkarskiej,
 • rozbudowane statystyki.

To w połączeniu z wygodnymi, bezpiecznymi transakcjami błyskawicznymi oraz profesjonalną obsługą klienta dostępną za pośrednictwem różnych kanałów sprawiło, że eWinner cieszył się pochlebnymi opiniami. Wiele osób żałuje, że firma ta zakończyła działalność w Polsce. Na szczęście istnieje wielu innych bukmacherów, którzy również są w stanie spełniać wygórowane wymagania rynkowe.