Home Darmowe bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie

Na obszarze naszego kraju działalność prowadzi wielu legalnych bukmacherów. Są to firmy, które specjalizują się w obsłudze w zakresie typowania rezultatów różnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Trzeba mieć na uwadze to, że wiele takich firm stara się przyciągać nowych klientów oferując im za darmo różne typy bonusów, a także promocji. Poza darmowymi bonusami dla nowych graczy, sporo firm posiada interesujące oferty dla stałych klientów. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

Rodzaje darmowych bonusów dostępnych na rynku i ich przykłady

Jeśli mowa o bonusach ofertowanych przez firmy bukmacherskie (zarówno na start, jak i promocjach dla stałych graczy) to do tego grona można zaliczyć głównie poniższe typy opcji bonusowych:

 • zakłady bez ryzyka,
 • bonusy bez konieczności wpłacania depozytu,
 • boosty zwiększające kursy.

Rodzaj oferowanej promocji zależy od konkretnej firmy bukmacherskiej oraz jej oferty i regulaminu. Niektórzy operatorzy zakładów bukmacherskich są w stanie zaproponować swoim klientom więcej niż jeden typ powyższych bonusów. Istnieją też oferty dające graczom możliwość samodzielnego wybrania preferowanej opcji. Poniżej zostały przedstawione przykłady najlepszych przedstawicieli poszczególnych typów darmowych bonusów.

Najlepsze bonusy bez depozytu

Jednym z ciekawszych typów promocji przyciągających wielu klientów do firm bukmacherskich są oczywiście bonusy bez depozytu. Są to w pełni darmowe bonusy, ponieważ zgodnie z ich nazwą, gracz otrzymuje dostęp do darmowych środków bonusowych lub zakładów bez ryzyka zupełnie bez konieczności wpłacania jakichkolwiek własnych pieniędzy i ich ryzykowania. Jeśli mowa o takich bonusach bez depozytu to najlepiej pod tym względem prezentuje się oferta firmy bukmacherskiej Fortuna.

Aby odebrać taki bonus w Fortunie, należy wykonać poniższe czynności:

 • rejestracja na stronie Fortuna z kodem [KOD],
 • założenie i potwierdzenie konta stałego w ciągu 7 dni (wysłanie do firmy skanu dokumentu tożsamości, takiego jak dowód osobisty, paszport, itp.),
 • firma przekazuje bonus pod postacią punktów FKP,
 • bonus można wykorzystać na dowolny kupon (należy obstawić za 20 zł i wybrać opcję płatności punktami przy zawieraniu zakładu),
 • w przypadku wygranej, można ją od razu wypłacić bez żadnego obowiązku obrotu.

Mamy tutaj do czynienia z darmowym bonusem, który jest bardzo łatwy w odbiorze oraz nie wymaga on żadnej wpłaty. Zdaniem wielu osób promocja ta jest najlepsza ze względu na brak jakichkolwiek wymogów odnośnie kuponu, który może zostać obstawiony oraz warunków obrotu. Ponadto w przeciwieństwie do większości bukmacherów, stawka bonusu nie jest odejmowana od wygranej.

Do grona innych firm, które posiadają godne polecenia bonusy bez depozytu, zaliczają się następujący operatorzy zakładów bukmacherskich:

 • TOTALbet (45 zł),
 • LVBET (20 zł),
 • Goplusbet (30 zł),
 • Betters (10 zł).

W tym gronie, szczególnie godne polecenia są darmowe bonusy bez depozytu w firmie TOTALbet na łączną kwotę 45 zł. Samo wykorzystanie bonusu nie jest skomplikowane. W każdym przypadku trzeba obstawić dowolny kupon z minimalnym kursem 2.00. Prawidłowe obstawienie oznacza, że wygrana od razu trafia na konto depozytowe i nie trzeba jej dodatkowo obracać.

Zakład bez ryzyka za darmo – oferty godne polecenia

Darmowy zakład bez ryzyka to promocja polegająca na zwrocie stawki w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu. W tym przypadku konieczne jest już wpłacenie depozytu i obstawienie za niego różnych zdarzeń, jednak zgodnie z nazwą, dzięki zwrotowi nie ma praktycznie żadnego ryzyka. W zależności od firmy bukmacherskiej, taki zwrot można od razu wypłacić lub trzeba go obrócić dodatkowo.

Po raz kolejny na wyróżnienie zasługuje firma Fortuna, która proponuje swoim graczom aż trzy darmowe zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł:

 1. zakład na kwotę 100 zł,
 2. zakład na kwotę 200 zł,
 3. zakład na kwotę 300 zł.

Bez wątpienia istotnym atuem jest brak konieczności obracania środków otrzymanych w ramach takiego zwrotu. Trafiają one bowiem od razu na konto depozytowe i można korzystać z nich swobodnie lub dokonać ich wypłaty. Do tego mocną stroną jest duża wysokość zwracanych kwot. Brak dodatkowych wymagań sprawia, że faktycznie nie trzeba obawiać się przegranego zakładu i rzeczywiście jest to prawdziwy zakład bez ryzyka.

Oprócz firmy Fortuna, na rynku działalność prowadzą też inni bukmacherzy będący w stanie zapewnić swoim klientom atrakcyjne zakłady bez ryzyka. Godne uwagi są między innymi oferty, takie jak:

 • TOTALbet – 200 zł bez konieczności obrotu,
 • forBET – 1200 zł, które należy obrócić tylko raz po kursie minimalnym 1.30,
 • STS – 100 zł bez konieczności obrotu.

Wszystkie te oferty są bardzo interesujące, ale szczególnie godna uwagi jest promocja przygotowana przez TOTALbet, która obejmuje sporą kwotę zwracaną bez konieczności jej obrotu. Od kwoty zwrotu nie jest odliczany podatek co jest dość rzadkim zjawiskiem w porównaniu z ofertami konkurencji.

Bonusowe zwiększanie kursów

Jedną z ciekawszych opcji promocyjnych dla graczy są również bonusy polegające na zwiększaniu kursów. Dzięki takim opcjom specjalnym możliwe jest uzyskanie tak zwanego boostu na konkretne wydarzenia. To oznacza, że stawiając nawet niewielkie kwoty, można uzyskać spore wygrane, które następnie mogą być wypłacane lub obracane zgodnie z indywidualną polityką danej firmy bukmacherskiej.

Jeśli mowa o bonusowym zwiększaniu kursów, jedną z najciekawszych ofert na rynku ma firma bukmacherska Superbet. W skład oferowanych boostów kursowych wchodzą następujące promocje:

 • 100.00,
 • 150.00,
 • 200.00,
 • 300.00.

Prezentowany operator zakładów bukmacherskich zawsze dba o jak największą atrakcyjność tych boostów. Czasami wystarczyło obstawić nie konkretny zakład, a po prostu fakt strzelenia bramki przez jakąś drużynę w konkretnym meczu. Najczęściej minimalna wymagana stawka to 2 zł, więc praktycznie bardzo niskim kosztem i bez żadnego ryzyka można postarać się o wygranie nawet 600 zł i zbudowanie solidnego bankrollu pod dalsze zakłady.

Superbet jest jedną z najlepszych, ale nie jedyną firmą oferującą boosty kursowe. Ciekawe oferty tego rodzaju posiadają również firmy, takie jak Fortuna, TOTALbet czy też forBET. Warto często sprawdzać aktualności i oferty takich bukmacherów, aby uzyskać dodatkowe informacje odnośnie kolejnych planowanych promocji.

Bonusy od depozytów

Do grona najczęstszych typów promocji przygotowywanych przez firmy bukmacherskie, zaliczają się bonusy od wpłat. W zależności od firmy i jej oferty, dodatkowe środki otrzymuje się od pierwszej, drugiej, a czasami nawet trzeciej wpłaty. Dobrze jest więc zapoznać się z takimi bonusami u różnych bukmacherów oraz z warunkami ich otrzymania, uruchomienia i obrotu.

Zdaniem wielu ekspertów z branży bukmacherskiej oraz zwykłych graczy, jedną z najlepszych ofert bonusów od depozytów posiada firma Superbet. Otrzymanie bonusu u tego operatora zakładów bukmacherskich wiąże się z koniecznością wykonania poniższych kroków:

 • rejestracja nowego konta gracza z kodem [KOD],
 • wpłacenie depozytu (najlepiej jest wpłacić 200 zł),
 • otrzymanie 100% od wpłaty (w przypadku 200 zł otrzymujemy maksymalny bonus, czyli kolejne 200 zł),
 • przed wypłaceniem bonus należy obrócić dwa razy na kuponach z minimalnym kursem 1.80,
 • czas na obrócenie bonusu to 10 dni.

Warunki obrotu tego bonusu nie są wygórowane, a dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że do obrotu zaliczają się zakłady obstawiane za środki z depozytu, jak również bonusowe. Ponadto w przeciwieństwie do niektórych firm, w obrocie uwzględniane są zarówno wygrane, jak i przegrane kupony (przykładowo oferta STS obejmuje zaliczenie do obrotu tylko wygranych kuponów).

Poza firmą Superbet, na rynku działalność prowadzi wielu innych bukmacherów, którzy również oferują swoim klientom atrakcyjne bonusy od depozytów. Najciekawsze oferty prezentują się następująco:

 • STS (1500 zł),
 • LVBET (2000 zł),
 • forBET (2000 zł).

Oczywiście przed wybraniem konkretnej oferty, warto sprawdzić warunki otrzymania, a także wypłaty środków bonusowych. Pozwoli to na uniknięcie późniejszych niemiłych niespodzianek związanych z ewentualnymi trudnymi do spełnienia warunkami obrotu.

Bonusy przyznawane za korzystanie z aplikacji

Na rynku usług bukmacherskich dość dużą popularnością cieszą się również promocje i bonusy przyznawane graczon, którzy pobiorą i użyją aplikacji mobilnej konkretnej firmy bukmacherskiej. W praktyce prawie każda firma posiada nie tylko responsywną stronę internetową, ale również specjalną aplikację na iOS i Android, która oferuje te same funkcjonalności co oficjalny serwis www danego bukmachera. Często korzystanie z takich aplikacji oznacza się z przekazywaniem dodatkowych środków, cashbacków czy też freebetów albo bonusów bez depozytu na różne kwoty. Obecnie godne uwagi są poniższe promocje dla posiadaczy aplikacji mobilnych bukmacherów:

 • Superbet – 20 zł,
 • LVBET – 20 zł,
 • Fuksiarz – 50 zł,
 • Etoto – 222 zł.

Biorąc pod uwagę kwotę, jak również pozostałe warunki, najkorzystniej na ten moment prezentuje się oferta przygotowana przez firmę Fuksiarz. Bonus należy po prostu wykorzystać raz na kuponie AKO, więc nie są to wygórowane warunki. Uzyskanie tego bonusu wiąże się z postawieniem dowolnego zakładu przez aplikację na kwotę 25 zł. Przykładowo taki freebet w Etoto (na kwotę 222 zł) można otrzymać dopiero po wpłaceniu aż 2000 zł.

Jak uzyskać bonus w firmie bukmacherskiej?

Uzyskanie bonusu u bukmachera wiąże się z koniecznością wykonania pewnych czynności. Są one uzależnione od indywidualnej polityki danej firmy, ale w większości przypadków procedura prezentuje się następująco:

 • Rejestracja konta z linku promocyjnego lub z użyciem kodu [KOD]. To pozwala na uzyskanie dostępu do istotnych bonusów i promocji bukmacherskich przygotowanych przez daną firmę.
 • Wypełnienie formularza rejestracyjnego lub rejestracja przy pomocy usługi mojeID (logowanie do bankowości internetowej). Większość firm pozwala na przyznanie bonusów na kontach tymczasowych, ale do ich wypłaty wymagana jest pełna weryfikacja i posiadanie konta stałego (konieczne jest przesłanie skanu dokumentu tożsamości).
 • Wpłata pierwszego depozytu. Często od jego kwoty zależy rodzaj i wielkość otrzymanych bonusów. Wyjątkiem są oczywiście bonusy bez depozytu, które nie wymagają dokonywania jakichkolwiek wpłat.
 • Postawienie kuponu zgodnie z wytycznymi bukmachera.