Home BetX opinie

BetX opinie

BetX – opinie oraz oferta bukmachera

BetX logo

Każda firma bukmacherska posiada swoje wady, jak również zalety, które wpływają na subiektywne i obiektywne opinie klientów, a także ekspertów. Na podstawie analizy różnych ważnych czynników, dokonaliśmy oceny firmy BetX. Dzięki poniższej recenzji wielu graczy może wstępnie wyrobić sobie opinię na temat tej firmy oraz zdecydować czy warto w niej zagrać czy jednak lepiej będzie poszukać bardziej konkurencyjnych ofert.

Co wpływa na opinie o BetX?

Jednym z kluczowych czynników jest oczywiście oferta powitalna. Ponadto wielu graczy zwraca uwagę na ofertę pod względem zakładów, a także na dostępne metody płatności. Nie bez znaczenia jest też łatwa w obsłudze aplikacja mobilna, a także strona internetowa. Firma BetX działa w Polsce legalnie na podstawie licencji przyznanej przez Ministerstwo Finansów. W naszym kraju działalność tej firmy rozpoczęła się w maju 2020 roku. Mimo to mamy do czynienia z doświadczonym i porządnym bukmacherem, który działał już wcześniej w wielu krajach na kontynencie europejskim oraz afrykańskim.

betx2

Oferta powitalna i jej wpływ na opinie o BetX?

Bonus powitalny to jeden z ważniejszych czynników wpływających na opinie o tym bukmacherze. Łącznie pakiet promocji początkowych jest wart 1225 zł. Można uzyskać do niego dostęp korzystając z kodu [KOD] podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Pierwszym elementem promocji bukmachera BetX jest zwrot 70% wartości stawki postawionego kuponu do maksymalnej kwoty 420 zł. Oczywiście taki kupon musi zostać obstawiony z wykorzystaniem środków własnych gracza. Ponadto jego stawka musi stanowić 100% kwoty pierwszego wpłaconego depozytu od 20 do 600 zł. Kupon kwalifikujący się do cashbacku powinien zawierać przynajmniej dwa zdarzenia, a jego łączny minimalny kurs to 3.00. Freebet jest przyznawany w przypadku przegranego kuponu.

Drugi bonus stanowi 50% wpłaconego drugiego depozytu do 300 zł. Wpłata minimalna to również 20 zł, jak w przypadku poprzedniej promocji. Warunkiem otrzymania bonusu jest zagranie za równowartość wpłaty. Atutem docenianym przez graczy jest brak konieczności dalszego obracania otrzymanych środków.

Trzecia promocja również obejmuje kupon wytypowany za kwotę depozytu. W przypadku przegranej, gracz otrzyma cashback 50% stawki do kwoty 300 zł, natomiast wygrana oznacza freebet 25% do kwoty 150 zł.

Dodatkowo oferta powitalna obejmuje różne mniejsze freebety. Taka elastyczność sprawia, że wielu graczy docenia tego bukmachera i wystawia mu pozytywne opinie.

betx 2

Zakłady dostępne w BetX?

Większość osób pozytywnie ocenia ofertę zakładów dostępną w firmie BetX. Obejmuje ona wiele różnych dyscyplin i kategorii, takich jak:

  • zakłady na żywo,
  • zakłady sportowe,
  • gry karciane na żywo,
  • e-sport,
  • sporty wirtualne.

Oczywiście najbardziej rozbudowane są zakłady sportowe, ale nie jest to niczym dziwnym. Szeroki wybór ofert sprawia, że każdy może znaleźć wydarzenia z dyscypliny, na której najlepiej się zna.

Godna uwagi jest też szeroka oferta zakładów na żywo pozwalająca na typowanie wydarzeń sportowych i e-sportowych w trakcie ich trwania. Niestety jak na razie firma BetX nie oferuje transmisji, w ramach których możliwe byłoby realne obserwowanie tego co dzieje się na danej arenie sportowej.

betx aplikacja

BetX na urządzeniach mobilnych – opinie graczy

Kolejnym czynnikiem mającym pozytywny wpływ na opinie o BetX jest aplikacja mobilna tego bukmachera. Została ona przygotowana w wersji na system iOS, jak również Android. Dzięki tej aplikacji można korzystać z oferty zakładów, dokonywać wpłat i wypłat czy też korzystać z promocji i bonusów. Pod względem funkcjonalności, aplikacja mobilna nie ustępuje w niczym standardowej wersji serwisu bukmacherskiego on-line.

Dodatkowym atutem aplikacji mobilnej jest bonus dla nowych graczy, którzy typują w niej swoje zakłady. Jego wysokość to 20 zł. Ponadto aplikacja mobilna umożliwia bezproblemowy kontakt z działem obsługi klienta.

Oczywiście firma BetX posiada również standardową wersję www swojego serwisu bukmacherskiego. Zarówno strona główna, regulamin, panel gracza, jak też inne działy są przejrzyste oraz rozplanowane w sposób zapewniający intuicyjną i bezproblemową obsługę, nawet w przypadku mało doświadczonych graczy.

platnosci

Wygodne płatności i profesjonalna obsługa klienta

Oczywiście gracze zwracają też uwagę na dostępne sposoby dokonywania depozytów i wypłat. Firma ta oferuje szybkie i bezpieczne płatności księgowane w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Minimalna kwota depozytu to 5 zł i nie jest ona obarczona żadną prowizją. Środki można wpłacać za pomocą metod, takich jak BLIK, DotPay oraz Przelewy24.

Wypłaty są realizowane w ramach przelewu na konto bankowe. Jeśli bank obsługuje przelewy wewnętrzne i ekspresowe to w wielu przypadkach czas oczekiwania na wypłacone środki również obejmuje kilkanaście minut. Czasami jednak trzeba poczekać kilka dni.

Odpowiedzi na różne pytania można znaleźć w dziale FAQ. Dodatkowo kontakt z firmą możliwy jest poprzez wymianę wiadomości e-mail, jak również w ramach rozmowy z konsultantem na czacie on-line, który jest dostępny od 8:00 do 22:00. Każdy może więc bez problemu wybrać preferowaną formę kontaktu.