Home BetX kod promocyjny

BetX kod promocyjny

BetX – kod promocyjny dla graczy

BetX logo
BetX kod promocyjny 5

BetX to kolejna firma bukmacherska specjalizująca się w zapewnianiu graczom możliwości obstawiania różnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Podobnie jak inny bukmacherzy, również ten serwis zadbał o liczne, interesujące promocje oraz bonusy dla nowych, jak również bardziej doświadczonych graczy posiadających swoje konta w BetX. Wystarczy tylko dysponować odpowiednim kodem, aby cieszyć się interesującymi ofertami specjalnymi.

Jaki jest kod promocyjny BetX?

Aby uzyskać dostęp do niezwykle atrakcyjnego pakietu promocyjnego. W ten sposób gracz uzyskuje najwyższy możliwy pakiet powitalny, którego części składowe są warte łącznie do prawie 1200 zł. Warto uzyskać więcej informacji zarówno na temat tego bukmachera, jak również promocji, które zostały przez niego przygotowane dla nowych i stałych graczy.

Wspomniany kod promocyjny trzeba wprowadzić w specjalnym polu, które znajduje się na samym dole pierwszej strony formularza rejestracyjnego. Pole do wpisania kodu znajduje się pod polami z nazwą użytkownika, hasłem i potwierdzeniem hasła. Nie da się go przeoczyć, więc po kilku chwilach można cieszyć się prawem do atrakcyjnych bonusów.

Korzyści związane z wykorzystaniem kodu promocyjnego BetX

Oczywiście wpisanie kodu BXVIP jest bardzo korzystne dla graczy chcących szybko zbudować sporą pulę środków przeznaczonych na grę. Pakiet otrzymywany przez gracza po wpisaniu powyższego kodu prezentuje się następująco:

 • 70% bonusu od pierwszego depozytu do 420 zł,
 • darmowy zakład za weryfikację konta i zaznaczenie zgód marketingowych na kwotę 30 zł,
 • bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej na sumę 20 zł,
 • darmowy zakład w formie 50% bonusu od drugiego depozytu do 300 zł (przy depozycie na 600 zł można skorzystać z maksymalnego bonusu),
 • cashback w formie bonusu od trzeciego depozytu obejmujący dwa warianty:
  • 50% do 300 zł w przypadku przegranego zakładu,
  • 25% do 150 zł w przypadku wygranego zakładu,
 • dodatkowy freebet od trzeciego depozytu na kwotę 80 zł,
 • darmowy zakład na wydarzenia e-sportowe na sumę 80 zł.
betx3

Szczegółowe informacje dotyczące bonusów BetX

Na początku po złożeniu depozytu i zagraniu za całą stawkę, w przypadku przegranego kuponu, gracz otrzymuje cashback 70% do 420 zł. Kwota minimalna depozytu uprawniająca do skorzystania z tej promocji to 100 zł (wówczas cashback wyniesie 70 zł). Dodatkowo w przypadku udzielenia zgód marketingowych, podania numeru konta i weryfikacji poprzez wysłanie skanów dokumentów tożsamości, gracz otrzyma dodatkowy freebet o wartości 30 zł.

Firma BetX dba również o swoich stałych klientów oferując im bonusy od kolejnych depozytów. W przypadku drugiej wpłaty można otrzymać freebet 50% do 300 zł (maksymalna kwota to 600 zł). Kwota minimalna uprawniająca do promocji to 20 zł (freebet wyniesie wówczas 10 zł). Warunkiem otrzymania bonusu jest obstawienie kuponu AKO z oferty live o łącznym kursie 3.00 za całą wpłaconą kwotę depozytu.

U bukmachera BetX można również otrzymać bonusy w przypadku dokonania trzeciej wpłaty. Maksymalny bonus przysługuje przy depozycie na kwotę 600 zł, a kwota minimalna to z kolei 20 zł. Bonus ten obejmuje cashback 25% do 150 zł nawet przy wygranym kuponie. Przy porażce bonus ten zwiększa się do 50% do maksymalnie 300 zł. Ponadto spełnienie warunków trzeciej promocji pozwala na uzyskanie dodatkowego freebetu na kwotę 80 zł.

Przeprowadzenie powyższych trzech transakcji, dowolną metodą płatności pozwala na otrzymanie freebetu na e-sport na kwotę 50 zł. Warunkiem są transakcje przynajmniej na minimalne kwoty (100 zł przy pierwszym depozycie oraz po 20 zł przy drugim i trzecim depozycie).

Dodatkowo pobranie aplikacji mobilnej BetX i zagranie w niej dowolnego kuponu za własne środki uprawnia do otrzymania darmowego zakładu na kwotę 20 zł.

betx2

Maksymalny bonus BetX

Można zauważyć, że łącznie gracz ma możliwość uzyskania aż 1200 zł w ramach bonusów. Do uzyskania maksymalnych możliwych promocji, konieczne jest wpłacenie po 600 zł w ramach każdego z trzech depozytów. Freebety w przypadku przegranej pozwalają na zagranie bardziej ryzykownych typów na początku. W przypadku porażki możliwe jest korzystanie z bonusowych środków na badziej przemyślane zakłady. To oznacza, że każdy ma możliwość budowania sporego bankrollu bez potrzeby ryzykowania dużej ilości własnych środków finansowych.

Oczywiście środki przyznane w ramach cashbacków oraz wygrane w ramach darmowych zakładów nie są od razu dostępne do wypłaty. Istotne jest spełnienie wymagań dotyczących stawek kuponów oraz obrotu. To dlatego warto zapoznać się z informacjami podanymi w regulaminie serwisu BetX. Ponadto bardzo rozsądnym pomysłem jest regularne zapoznawanie się z aktualnościami publikowanymi na stronie tego bukmachera. Dzięki temu każdy klient może dowiedzieć się czegoś więcej na temat różnych interesujących promocji i bonusów nie tylko dla nowych, ale również dla starszych graczy, a także na temat promocji tymczasowych (np. z okazji jakichś ważnych wydarzeń sportowych).

Jak dokładnie działa kod promocyjny BetX?

Bukmacher BetX oferuje swoim klientom bardzo rozbudowaną ofertę powitalną, w skład której wchodzi tak na dobrą sprawę nawet sześć różnych bonusów. W sumie gracze mogą zatem znacząco powiększyć swój kapitał początkowy na zakłady. Warto jednak wiedzieć, jak dokładnie działają poszczególne bonusy oferowane przez BetX kod promocyjny. Poniżej krótka ściągawka:

 • Zgoda buduje – na wstępie warto powiedzieć o bonusie, który można otrzymać za weryfikację konta. Tutaj zasady są bardzo proste – dokonaj weryfikacji, wyraź zgody marketingowe i dokonaj depozytu na co najmniej 10 PLN. Po obstawieniu pierwszego zakładu (ze stawką min. 10 PLN) otrzymasz freebet w wysokości 30 PLN.
 • 70% cashback – jest to bonus przypisany do pierwszej wpłaty. Zasady są następujące; Należy wpłacić na swoje konto przynajmniej 20 PLN, a następnie postawić zakład AKO z przynajmniej 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3,00. Na kupon należy przeznaczyć całą wpłaconą kwotę. Jeśli zakład okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma freebet o wartości 50% depozytu, ale maksymalnie do 420 PLN.
 • 50% freebet – ten bonus jest przyznawany przy okazji drugiej wpłaty. Zadaniem gracza jest obstawienie kuponu AKO za min. 20 PLN z przynajmniej 2 zdarzeniami i z kursem min. 3,00. W tym przypadku muszą to być jednak zakłady z oferty live. Po rozliczeniu kuponu, niezależnie od wyniku, otrzymasz freebet w wysokości 50% do 300 zł.
 • Pewny zakład – po dokonaniu trzeciego depozytu należy obstawić kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym na poziomie min. 3,00. Wymagana stawka to przynamniej 20 PLN. Na kuponie musi znaleźć się jedno zdarzenie przedmeczowe oraz jedno zdarzenie live. W ramach nagrody gracz może otrzymać zwrot 50% stawki, jeśli jego kupon przegra lub bonus w wysokości 25% stawki, jeśli zakład okaże się wygrany. Maksymalna kwota bonusu to 300 PLN. Wykorzystując kod promocyjny BetX gwarantujesz sobie przy trzecim depozycie dodatkowy freebet w wysokości 80 PLN.
 • 1 raz w APCE – jest to część oferty powitalnej, z której można skorzystać przy okazji postawienia pierwszego zakładu bukmacherskiego w aplikacji mobilnej BetX. Postaw przynajmniej 10 PLN, a otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN.
 • Esportowy Bonus – ta oferta jest adresowana do graczy, którzy dokonali już przynajmniej trzech depozytów o wartości min. 20 PLN każdy. Zagraj teraz pierwszy kupon AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami z oferty Esport, z kursem całkowitym min. 3,00 i ze stawką min. 50 PLN. Niezależnie od wyniku zakładu otrzymasz 50 PLN w prezencie.

Całkiem nieźle prawda? Patrząc na wszystkie korzyści oferowane przez aktualny kod promocyjny BetX nie może dziwić fakt, że w opinii wielu graczy jest to obecnie jedna z najlepszych ofert powitalnych dostępnych na rynku legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Bonus powitalny w BetX a warunek obrotu

Środki otrzymane w ramach promocji powitalnej będzie można wypłacić dopiero po spełnieniu warunków obrotu. Jest to oczywiście standardowa procedura, z którą spotkamy się u większości legalnych bukmacherów. Jak na tak atrakcyjny bonus powitalny trzeba przyznać, że warunek obrotu nie jest szczególnie rygorystyczny. Przy wszystkich wyżej wymienionych promocjach obowiązuje ten sam warunek obrotu. A mianowicie, otrzymane środki należy obrócić 1-krotnie na zakładach AKO z przynajmniej 2 zdarzeniami, po kursie min. 2,00. I to wszystko. Po spełnieniu tego warunku możesz już wypłacić bonusy wraz z ewentualnymi wygranymi. Jednak ważna uwaga – na wypełnienie warunków obrotu każdego z bonusów masz jedynie 3 dni od momentu jego przyznania!

Jak wykorzystać BetX kod promocyjny – instrukcja krok po kroku

W pełni rozumiemy to, że tak rozbudowany bonus powitalny może budzić pewne wątpliwości czy obawy w kwestii tego, jak poprawnie wykorzystać kod promocyjny BetX. Jeśli zatem chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, kieruj się poniższą instrukcją:

 1. Na naszej stronie z znajdziesz aktualny BetX kod promocyjny. Skopiuj go z naszej strony internetowej, a następnie przejdź do serwisu bukmachera.
 2. Wybierz opcję „Rejestracja” w prawym górnym rogu i wypełnij formularz rejestracyjny. Wklej kod promocyjny BetX we właściwe okienko, zaakceptuj regulamin i wyraź zgody marketingowe.
 3. Zanim dokonasz pierwszej wpłaty, pamiętaj o tym, aby zweryfikować swoje konto załączając zdjęcia dokumentu tożsamości. Jest to niezbędne do uzyskania jednego z bonusów.
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie na min. 20 PLN. Postaw pierwszy zakład (AKO, 2 zdarzenia, kurs 3,00, stawka min. 20 PLN). Jeśli przegrasz, otrzymasz cashback w wysokości 75% stawki do 420 PLN. Dodatkowo otrzymasz freebet 30 PLN za weryfikację konta.
 5. Dokonaj drugiego depozytu za min. 20 PLN i postaw zakład (AKO, 2 zdarzenia z oferty live, kurs 3,00, stawka min. 20 PLN). Niezależnie od wyniku otrzymasz freebet w wysokości 50% stawki.
 6. Dokonaj trzeciego depozytu za min. 20 PLN i postaw zakład (AKO, 2 zdarzenia – 1 z oferty live i 1 oferty przedmeczowej, kurs 3,00, stawka min. 20 PLN). Jeśli przegrasz, otrzymasz cashback w wysokości 50% stawki. Jeśli wygrasz, otrzymasz freebet w wysokości 25% stawki. Dodatkowo, kod promocyjny BetX zapewni Ci przy trzeciej wpłacie freebet 80 PLN.
 7. Po dokonaniu trzech depozytów możesz obstawić kupon esportowy (AKO, 3 zdarzenia z oferty esport, kurs 3,00, stawka min. 20 PLN). Niezależnie od wyniku otrzymasz 50 zł freebetu.
 8. W międzyczasie możesz także wykorzystać bonus w aplikacji. Po prostu ściągnij apkę, zaloguj się i postaw kupon za min. 10 PLN, a otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN.

Pamiętaj, że na obrócenie każdego bonusu masz trzy dni. Wystarczy jednokrotny obrót bonusem na zakładach AKO z kursem min. 2,00. I to już wszystko, co musisz wiedzieć, aby w pełni wykorzystać potencjał, jaki oferuje BetX kod promocyjny. Jeśli natrafisz na jakiekolwiek trudności, zawsze możesz poprosić o pomoc dział supportu za pośrednictwem chatu na żywo.

Jak dokonać pierwszej wpłaty w serwisie BetX?

Pakiet powitalny, który uzyskasz wykorzystując kod promocyjny BetX jest rozdzielony na trzy wpłaty. Zasadne jest zatem pytanie o to, w jaki sposób można zrealizować wpłatę. Graczce mają do wyboru trzy najpopularniejsze metody płatności:

 • Ekspresowe przelewy bankowe – są realizowane przez serwisy Dotpay lub Przelewy24. Po wybraniu tej opcji gracz jest przenoszony do serwisu partnera, w którym wybiera się swój bank. Następuje przekierowanie na stronę banku. Wystarczy się zalogować, a dane do przelewu zostaną uzupełnione automatycznie. Wystarczy jedynie potwierdzić zakład, a pieniądze w przeciągu maksymalnie kilku minut znajdą się na Twoim koncie w serwisie BetX.
 • BLIK – czyli bardzo popularna płatność mobilna. Po wybraniu tej opcji przejdź do swojej mobilnej aplikacji bankowej. Wybierz opcję BLIK, a następnie przepisz 6-cyfrowy kod. Potwierdź przelew w aplikacji i gotowe – możesz już przejść do obstawiania zakładów.
 • Płatności kartą – można z nich skorzystać za pośrednictwem serwisu Dotpay. Wystarczy podać dane o karcie: numer karty, datę ważności, kod CVV (na odwrocie), imię i nazwisko właściciela.

Powyższe metody pozwalają wpłacić środki, które trafią na konto w BetX w przeciągu maksymalnie kilku minut. Pamiętaj o minimalnych kwotach depozytu, które są potrzebne do tego, aby skorzystać z oferty powitalnej oferowanej przez BetX kod promocyjny. W tym miejscu warto jeszcze napomknąć o tym, że ewentualne wygrane będziesz mógł wypłacić z konta za pośrednictwem szybkich przelewów, które są realizowane zwykle w przeciągu 15 minut przez cały tydzień. Reasumując, także pod kątem metod płatności bukmacher BetX wypada bardzo korzystnie.

BetX kod promocyjny w aplikacji mobilnej

Zakłady bukmacherskie w BetX można obstawiać także za pośrednictwem wygodnej aplikacji mobilnej. To dobre rozwiązanie dla tych osób, które na co dzień nie mają dostępu do komputera lub po prostu lubią obstawiać zakłady o różnych porach. Z poziomu aplikacji mobilnej BetX można dokonać rejestracji konta oraz wykorzystać kod promocyjny, który otworzy drogę do atrakcyjnego pakietu powitalnego. Aplikacja daje w zasadzie te same możliwości, co serwis internetowy. Gracze mogą tu dokonać wpłaty i wypłaty, korzystać ze wszystkich funkcji oraz udogodnień, a także z pełnej oferty promocyjnej.

Warto także zauważyć, że kod promocyjny BetX oferuje również prezent, który jest przeznaczony właśnie na aplikację mobilną. Jak za pewne pamiętasz, wystarczy pobrać aplikację na swój telefon lub tablet, zalogować się, a następnie obstawić dowolny kupon za przynajmniej 10 PLN. Za wykonanie tego zadania gracz otrzyma freebet w wysokości 20 PLN. To kolejny z powodów, dla których warto przetestować aplikację bukmacherską BetX.

Promocje BetX dla aktywnych klientów

Gdy wykorzystasz już wszystkie bonusy, które zostały przewidziane przez BetX kod promocyjny, możesz zapoznać się bliżej z ofertą promocji dla stałych klientów. Bukmacher posiada w swojej ofercie kilka stałych promocji, z których można korzystać regularnie. Do najważniejszych z nich zaliczymy:

 • BetX Esport Club – dołączając do tego programu gracze mogą otrzymywać dodatkowe freebety w zamian za dostatecznie dużą aktywność w obrębie zakładów na esport.
 • Bonus AKO – jest to klasyczna premia wypłacana do zakładów AKO z dostatecznie duzą liczbą zdarzeń. Premia może wynieść od 8% przy 5 zdarzeniach do nawet 100% przy zakładach zbudowanych z przynajmniej 24 selekcji.
 • nieTRAFIONY – zapewne znasz to uczucie, gdy zakład AKO nie wejdzie przez jeden nietrafiony typ. W serwisie BetX dostępna jest promocja, w ramach której taki zakład będzie rozliczony jako wygrany, o ile kupon spełniał wymagania promocji.
 • VIP CLUB – jest to oferta dla aktywnych i zasłużonych klientów BetX. Po uzyskaniu zaproszenia do klubu gracze mogą liczyć na szeroki wachlarz korzyści i spersonalizowaną ofertę promocyjną.
 • Freebet z boostem kursowym – w serwisie BetX za wykonywanie rożnych zadań można zgarnąć także freebety z boostem kursowym. Pozwalają one na kuponie aktywować mnożnik kursowy, który pozwoli zagrać o wyraźnie większe wygrane.

W ofercie bukmachera BetX znajdziemy również szeroką gamę promocji okresowych, które pojawiają się przy okazji ważnych wydarzeń sportowych oraz szczególnych okresów w roku. Warto zatem być na bieżąco z ofertą promocyjną BetX, jako iż naprawdę nie brakuje tu okazji ku temu, aby zdobyć dodatkowe środki do obstawiania zakładów bukmacherskich.

Pomocne funkcje i udogodnienia dla graczy

BetX to bukmacher, który może pochwalić się czymś znacznie więcej, aniżeli tylko atrakcyjną ofertą promocyjna, której ciężko coś zarzucić. Jednak jest to również całkiem dobrze zaopatrzony serwis bukmacherski, w którym znajdziemy wiele przydanych funkcji oraz udogodnień. Sporym zainteresowaniem cieszą się produkty Combo Box oraz Extra Kursy, w których każdego dnia możemy znaleźć popularne wydarzenia sportowe, które można obstawiać z wyższym kursem, grając tym samym o większą wygraną. W standardzie mamy również bonus do zakładów AKO z dostatecznie duzą liczbą selekcji oraz cieszący się dużym zainteresowaniem freebet z boostem kursu. Kolejnym dużym plusem jest funkcja nieTRAFIONY, która pozwala wygrać kupon AKO, w którym nie weszło jedno zdarzenie.

Gracze mogą również liczyć na podstawowe udogodnienia, takie jak chociażby funkcja Cashout, live chat z pracownikami bukmachera, wygodne metody płatności, w tym szybkie wypłaty. Zakłady można obstawiać także za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Kluczowe udogodnienia i pomocne funkcje w połączeniu z atrakcyjną ofertą promocyjną sprawiają, że BetX to naprawdę dobry bukmacher, który powinien sprostać oczekiwaniom wielu graczy.

Kod promocyjny BetX – plusy i minusy

BetX dołożył wszelkich starań, aby stworzyć promocję, która sprosta oczekiwaniom osób zastanawiających się nad tym, czy warto założyć konto u tego bukmachera. Do dyspozycji graczy pozostaje obszerny pakiet powitalny, w skład którego wchodzi aż sześć prezentów o wartości nawet 1400 zł. Na plus jest sama kwota, jak również to, że bonus jest bardzo różnorodny. Mamy tu zarówno cashback, jak również kilka freebetów. Zaletą jest również to, że BetX kod promocyjny pozwala zgarnąć większy bonus na start w stosunku do standardowej oferty. Kolejny atut to klarowny i dość łagodny warunek obrotu, zwłaszcza jak na tak duży bonus.

Minusy? Aby wykorzystać w pełni potencjał oferty promocyjnej trzeba przeznaczyć naprawdę spory kapitał, jako iż freebety i cashbacki nie gwarantują nagrody w wysokości całej stawki zakładu, ale jedynie od 25 do 70% w zależności od wybranej promocji. W rezultacie, istnieje jednak ryzyko, że przy braku szczęścia sumaryczna kwota bonusu będzie skromna. W związku z tym warto opracować strategię i zastanowić się nad tym, jak optymalnie wykorzystać ten bonus powitalny. Drobnym minusem jest również to, że warunek obrotu trzeba zrealizować w ciągu trzech dni od otrzymania bonusu. Minusów jest jednak znacznie mniej w stosunku do korzyści i nie dziwi fakt, że pakiet powitalny w BetX uchodzi obecnie za jeden z lepszych dostępnych na rynku legalnych bukmacherów.

Czy warto założyć konto u bukmachera BetX?

Na chwilę obecną BetX bez wątpienia zalicza się do najpopularniejszych bukmacherów na rynku, a wszystko za sprawą atrakcyjnej oferty powitalnej, w skład której wchodzi sześć różnych promocji. Wykorzystując kod promocyjny BetX możesz zapewnić sobie ekskluzywny bonus na start, który jest większy od standardowej oferty, a ponadto oferuje dodatkowy freebet przy okazji trzeciej wpłaty. Aktualny kod promocyjny możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. BetX to także kilka naprawdę ciekawych promocji dla aktywnych klientów plus bardzo solidna oferta, w której nie brakuje ciekawych funkcji i udogodnień. W związku z tym, gracze którzy zdecydują się wykorzystać BetX kod promocyjny i założyć konto u tego bukmachera powinni być ukontentowani.